Yamuna

Ár:   440 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A bőrpuhító hatóanyagok selymesen hidratálttá teszik bőrét, miközben citromsav tartalma feloldja az elhalt hámsejteket. Illóolajtartalma kellemes ellazulást biztosít, míg a gyógynövények kifejtik hatásukat.

wildrose

2017. november 21.

Isteni illat, én semleges, gyógynövényesnek mondanám, tökéletesen oldódik, szépen puhítja a bőrt és nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 21.

_ca_

2014. október 12.

Nagyon kellemes élmény, finom illata van és valóban hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

Nagyon kellemes élmény, finom illata van és valóban hidratál is.

daisy

2013. május 26.

A kókuszos után ez annyira nem varázsolt el, a hatás nagyon jó, de az illata inkább férfias szerintem meg a férjem szerint is.Neki lehet veszek még,de magamnak biztos másik illatot választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

csirsz

2012. február 26.

Tényleg csodaszer. Több változata létezik, mindegyik jó. Nem lehet melléfogni. A bőröd imádni fogja. Tele van természetes olajokkal. Az ára megfelelő. A napi stressz után mindenképpen ajánlott annak, aki egy megnyugtató, ápoló fürdőzésre vágyik. A léleknek is jó, hisz az egész fürdőt körüllengi az illat, így a napi feszültség kiszáll az emberből és az alvás is könnyen megy. Érdemes alvás előtt kipróbálni ezeket a golyókat. Sok változata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

Biocream

2012. február 14.

Vettem egyet, amit anyukám használt el és nagyon meg volt elégedve vele, azt mondta, hogy érzi, hogy selymesebb lett tőle a bőre. Jók az összetevői, jó az illata, átlagos az ára, megyek és veszek belőle még párat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

dio14

2011. szeptember 21.

A napokban próbáltam ki, és nagyon tetszett. Az illata nagyon kellemes, még másnap is érződött a fürdőszobában, na meg a bőrömön is, és olyan hidratált lett tőle a bőröm, mintha testápolóval kentem volna be magam, azzal a különbséggel, hogy a következő fürdés után se múlt el a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil