Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: medina383, Módosítva: 2014. július 8.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolás

Fájdalomcsillapitó hatású krém, gyulladásgátló, izomgörcs csillapitó hatással rendelkezik, helyi vérbőséget idéz elő.
Kámfor tartalmával erősebb hűsitő érzetet kelt a bőrön, valamint enyhe helyi érzéstelenitő hatással is bir.

magyaralma

2017. szeptember 24.

Masszőrként sokat használtam ezt a krémet, valódi kámfor/mentol tartalma megfelelően nyugtatja/frissíti a fáradt izmokat. Ami sajnos h már 2. alkalommal találkoztam avval a jelenséggel, h a cég kréme fel volt hígítva, konkrétan folyós volt.. Nézzétek meg őket, mielőtt megveszitek..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Collagen, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Nem szabályos INCI név. Valószínűleg a jelentése liposzómába zárt vitamin.