Yamuna

Ár:   459 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2012. június 3.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

A kamilla csökkenti a bőr szárazságát és viszketését, továbbá az érzékeny és izgatott bőr gyulladásait, vörösségét.

Apolkaa

2016. július 28.

Nem szárít és finom az illata

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Nem szárít és finom az illata

kalmaniki

2013. augusztus 3.

Isteni az illata, igazi kamilla illat, nagyon nyugtató a testnek és a léleknek is egyaránt, tetszenek benne a kamilladarabkák is,csak gyorsan elfogy sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Andy B

2013. április 27.

Mennyei az illata, jól habzik és egyáltalán nem szárítja a bőrt. Apró kamillavirág-darabokat is tartalmaz, de ez egyáltalán nem zavaró, sőt...Csak ajánlani tudom a natúrkozmetika kedvelőinek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

huncutka

2012. október 30.

Megvettem a dm-ben és egy darabig a polcon volt. Fürdéshez használtam mikor kibontottam igazán finom illata volt és krémes habja. Annyira jó érzés volt fürdeni vele, csak egy sima mosdókesztyűt használtam. Az igazi meglepetés fürdés után volt, amikor nem húzódott és nem fájt a bőröm mindenféle krémezés vagy olajozás nélkül. Sokan írják, hogy milyen puha lesz a bőrük egy szappantól, én ezt eddig nem tudtam elképzelni. Szóval lényegében el vagyok ájulva az illatától habjától és a hatásától is. Egy nagy problémám azért van vele, nagyon gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin