Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katerina, Módosítva: 2012. június 18.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Illatától a Bounty-szigeteken érezheted magad.

zsebcuki

2016. december 13.

Jelenleg ezt használom. Közben egész jó illata van de ez hamar el is illan. Úgy vettem észre nem szárít,és talán több jó hatóanyag kerül bele,mint egy tusfürdőbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

PurpleShine

2015. november 8.

Nagyon kellemes kókuszillata van, bár az összetevői azért nem valami szépek ( csomagoláson rajta van, hogy Sodium Laureth Sulphate-ot is tartalmaz, itt nincs kiírva), ami miatt kicsit vonakodtam tőle... Lehet furán hangzik, de ki akartam próbálni a szappanos hajmosást, mert jókat hallottam róla. Öblítést almaecetes vízzel csináltam, ez fontos a semlegesítés miatt. Nem tudok róla rosszat mondani, eddig tetszik, de kíváncsi vagyok a hosszútávú hatására. Plusz egy csillag jár a kókuszdarabkák és az illat miatt! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

LadyLatte

2015. június 12.

Mióta ezt használom. alig vannak pattanások az arcomon, elvétve előjön 1-2, de nem jellemző... Nem tudom, ez minek köszönhető, de ha ennek, akkor ez egy nagyon jó termék, ha meg nem, akkor is megéri az öt csillagot a kókusz illata miatt és mert persze rendkívül jól habzik és tisztít, nyárra tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 12.

otinori

2014. október 7.

Csak ajánlani tudom! Nem szárítja a bőröm és ez a kókusz illat:) Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Csak ajánlani tudom! Nem szárítja a bőröm és ez a kókusz illat:) Imádom!

Ophelia

2014. július 10.

Igazán élethű kókusz-élmény, az illat és a sok kókuszdarabka miatt. Rendesen habzik, de rettentően szárít. Kókuszos termékek között illatügyileg biztosan toplistás részemről, viszont a szárítás miatt csak 4 csillaggal tudom értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

incifinci28

2013. szeptember 2.

az illata, a habzása, a bőröm utána.... imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

az illata, a habzása, a bőröm utána.... imádom!

Natalka

2013. augusztus 5.

Tényleg teljesen bounty-csoki illata van, annyira szeretnék beleharapni :)
Nekem eddig az összes natúr szappanom alig habzott, ezért nagyon elcsodálkoztam, h ez milyen jó, viszont ugye pont emiatt fogy nagyon gyorsan. Nem baj, jó érzés ezzel tusolni nyáron, szuper a kókuszreszelék is benne, lehetne több is! Sajnos az illat nem marad meg a bőrömön, de talán úgy meg már émelyítő is lenne. Tihanyban vettem, ahányszor ezzel fürdöm, mindig a nyaralás jut eszembe róla, annyira jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

Tényleg teljesen bounty-csoki illata van, annyira szeretnék beleharapni :)

czuczy

2013. február 3.

Sok szappant kipróbáltam már szappanpárti létemre, de egy ideje már csak ezt veszem,mindig más illatot. Imádom az illatát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

demetern

2013. február 2.

Az illata tényleg nagyon szuper,és jól is habzik,de nagyon szárít,a többi glicerines szappannal együtt.Sajnos utánanézve a nagyon magas glicerintartalmú szappanok a bőrre káros hatásúak,ezért érzi az ember olyan száraznak utána,úgyhogy nem hiszem hogy veszek még belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 2.

illatvarázs*

2012. december 29.

Az illata kellemes, természetes kókusz. Jól habzik, nem szárít, az illata is tartósan megmarad a bőrön. Egy baj van vele, hogy gyorsan fogy. Ettől még megkapja a maximumot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 29.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1