Yamuna

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marika000, Módosítva: 2012. április 19.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Damayanti

2015. november 30.

Mennyei karácsony illat, télen imádok vele kezet mosni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Mennyei karácsony illat, télen imádok vele kezet mosni :)

hidewatch

2012. június 13.

Az illata isteni! Szappanként átlagos, de a fehérneműs fiókomat teleraktam vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 13.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1