Yamuna

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ophelia, Módosítva: 2012. július 5.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Természetes alapanyagokból.

seasalt

2020. február 3.

Már nem ez az összetevőlistája. Sok olyan dolog van benne, aminek szerintem nincs helye egy szappanban. Borotvaszappannak használom, glicerines, úgyhogy működik. Az illata nem rossz, egyébként egy sima szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

egetoerika

2017. április 9.

Csak nekem volt piros tőle a víz? Mintha sok lenne benne a szinezék... Egyébként miért kell ilyen nagyon pirosban lennie szinte minden rózsás szappannak? Hiszen van sárga, fehér, rózsaszín... Ezért vonok 1*ot...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

Betti21

2017. január 12.

Télen jobban szárad a bőröm ezért szappannal fürdök inkább mint tusfürdővel. Nagyon szeretem ezt a damaszkuszi rózsa illatot, kellemes és nem pacsulis. Tetszik az is hogy az átlátszó szappanban rózsaszirmok vannak. Fürdés után még jó ideig érzem az illatát. Sajnos a bőrömnek annyira nem jó ugyhogy csak ritkán veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

Széncinke

2015. október 23.

Ajándékba kaptam egyet, viszont már más összetevőlista szerepelt a csomagoláson.
Igazi rózsa illatú, ami tartós. Az állaga kicsit furcsa, túl csúszós, és nekem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Dea

2015. augusztus 27.

Annyira nem jött be,nem szeretem a szappanokat,de az illata nagyon jó ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Annyira nem jött be,nem szeretem a szappanokat,de az illata nagyon jó ^^

senskin

2015. augusztus 6.

Kellemes, de nem a kedvencem. Az állaga miatt főleg nem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Kellemes, de nem a kedvencem. Az állaga miatt főleg nem. :)

Wildflow

2015. május 19.

Annyira jó áron volt, hogy elhoztam egy-egy rózsásat és citromfüveset. Ezzel kezdtem, de eddig nem vagyok lenyűgözve. A külseje nagyon szép, és nem mállik, az illata is finom, púderes, bár én a gyümölcsös illatokat jobban szeretem. Picit mintha szárítana, és tényleg néha fura a kilógó rózsaszirmok érintése, talán ha apróbbak volnának, nem tudom... eddig közepes, de biztosan fogok még próbálkozni a márkával!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

eandi

2014. február 5.

Örök kedvenc a kézi készítésű szappanok közül. Nagyon jó illata van, igazi rózsa és nem pacsuli. Több családtagom is megszerette, már nekik is kedvenc szappan. Nemrég megtaláltam a méltó ellenfelét TBS Moringa soap. Nekem vmiért az utóbbi krémesebb, jobban habzik.
De árban mindenképpen a rózsás győzött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 5.

De árban mindenképpen a rózsás győzött.

Hibiszkusz

2013. december 8.

Régebben volt ilyenem, de sajnos nem kedveltem meg, mert eléggé szárított még nyáron is, amikor alapból nem vészesen száraz a bőröm. Ráadásul használat közben valahogy mállott, vagy szétfolyt, vagy nem is tudom mi a megfelelő szó erre, ebből következően nagyon hamar fogyott.
A pozitív dolog a finom illata volt, illetve, hogy utána tényleg tisztának éreztem magam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 8.

Sophie92

2013. november 4.

Nekem tetszik az illata, tartós és a kinézete is esztétikus. Nem szárít annyira,mint az átlagos szappanok. De nem is a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1