Yamuna

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pecsiseg, Módosítva: 2011. október 21.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Nyugtató és fertőtlenítő hatású szappan levendulával.

neivivoo

2018. augusztus 9.

Imádom az illatát, nagyon finom, aki szereti a levendulát, annak biztos tetszeni fog :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Cosza

2018. március 21.

Nagyon-nagyon szeretem! Az elmúlt hónapokban csak Yamuna szappanokkal tisztálkodom, és mindegyik bevált. Ezt a terméket ismerem a legrégebben, és az egyetlen kritikám az, hogy egy ideje sokkal kevesebb levendulavirágot raknak a szappan aljára mint régen. Bár ez sem feltétlenül kritika, inkább észrevétel, mert csak esztétikai szempontból volt jobb, amikor szép levendulás volt a szappan alja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

redrick

2018. március 17.

Jön a pro és kontra beszámoló. Mivel régóta foglalkoztatott a márka (a masszázsolajukról kifejezetten pozitív tapasztalatom van), plusz nagy kedvencem a levendula, alig vártam beszerzés után, hogy tusoljak vele. Az illata fenséges, ellazít, lenyugtat és stresszoldó egy fárasztó nap végén, tisztálkodás után pont annyi illatfoszlány marad meg, amennyi kell, nem tolakodó. A szappantömbről jól leoldódik a kívánt mennyiség, mégsem mászik szét egy kis víztől. Ezért kapja a két csillagot. Zuhanyzás közben az egész testemen húzódott a bőr, aminek a nazális élvezetekben elmerülve nem tulajdonítottam nagy jelentőséget. Tisztító funkciójában érzékeny, száraz bőrre hirdetik, ennek ellenére a lábam úgy leszárította bokától combközépig, hogy órákig hámlott, ha lenne képfeltöltési opció, kiraknám elrettentésképp. Néhány diónyi Alverde testvaj mentette a menthetőt, Anyukám még viccelődve meg is jegyezte, legalább elhasználom a felhalmozott testápolókészletet. Nem döntött anyagi csődbe, viszont újravásárolni természetesen nem fogom, elfogult levendulamániásként nem nyilatkozom teljes pénzkidobásnak. Csupán részleges pénzkidobás, illatosítónak maradhat, bár annak nyilván túlárazott. Összegzésképp; ez a szappan alaptalanul overhyped.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

tomimariann

2017. augusztus 9.

Szappanként a kéz tisztítására tökéletes. Folyékony szappan helyett kezdtem használni, sokkal jobban tetszik, mint azt gondoltam volna. A több glicerin előnyére válik. Nekem a hidegen sajtolt társainál ez jobban bejött. Az illata olyan, mint amikor régen bementem a nagyapám borotválkozása után a fürdőbe. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

cattitude

2017. május 10.

amíg rá nem találtam a Nesti Dante levendulás szappanra, ezt használtam lazító, álmosító szappanként. nem volt rossz, de nem is ájultam el tőle. ennyi pénzért teljesen tisztességes vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Helene

2017. április 11.

Szintén erre is a Rossmannban leltem rá. Nagyon kellemes, finom levendula illata van, ami nagyon nyugtató számomra. Ahogy az eddigi Yamuna szappanok is nagyon jó hatással vannak a bőrömre, így ez sem kivétel és nagy kedvenccé vált :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

egetoerika

2017. április 9.

Ajánlom. Sokszor használtam már. Finom, illata és állaga teljesen rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

Ajánlom. Sokszor használtam már. Finom, illata és állaga teljesen rendben van.

zoldgekko

2017. január 23.

A szappant ajándékba kaptam barátnőmtől. Az átlagos folyékony tusfürdők szárítják a bőrömet -főleg télen-. A szappan hatására e probléma megszűnt. A tömbszappannak egyébként az ára (fajlagosan nézve használati időegységre vetítve SOKKAL olcsóbb a szappan), környezetkímélőbb csomagolása, illetve natúr mivolta miatt már tudatosan keresem az ilyen jellegű termékeket. Én mindenkit arra buzdítanék, hogy inkább a tömbszappanokat (persze ki-kinek bőrtípusa függvényében) részesítse előnyben a folyékonyakkal szemben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Nikol96

2016. december 6.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Először nem voltam oda az illatáért, de aztán használat közben megszeretettem. :) Nekem nem szárítja a bőrömet, és puha is lesz tőle. Arcra és kézre használom. Ajánlani tudom mindenkinek, és a többi Yamuna terméket is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

Neru

2016. szeptember 17.

A rossmannban megláttam, és rögtön tudtam hogy kell nekem. Meg is vettem és annyira finom illata van, hogy az nem igaz, ráadásul nem szárítja a börömet.
Imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Imádom :)

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol