Yamuna

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2012. június 3.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Zöld tea kivonatot tartalmazó szappanunk kiváló antioxidáns, ami táplálja bőrünket.

Virag1974

2015. július 7.

Már nem kapható, csak zöld teás fürdőgolyó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 7.

Már nem kapható, csak zöld teás fürdőgolyó.

incifinci28

2014. május 21.

pattanásos arclemosóként vettem, reméltem valamit használ, de sajnos nem igazán vált be, nem is használtam el mindet. a teafa olajos változata sokkal jobb arcra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

böbi.

2013. október 6.

Fantasztikus hármat már elis használtam és még mindig nem szokta meg az arcom hála:-). De a pattanások 50% tüntette csak el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 6.

heno

2013. március 8.

Hát az arcomra pattanáseltűntetés céljából semmit se használt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 8.

Hát az arcomra pattanáseltűntetés céljából semmit se használt.

hypnose05

2012. augusztus 29.

Én minden nap ezt használom az arcomra (reggel és este). Nekem nem volt vele különösebb problémám, lehet, hogy csak a megszokás miatt nem cserélném le. De ilyennel szívesebben mosom meg az arcom, mint egy tusfürdővel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Linuxo

2012. augusztus 10.

Roosmannban lehet ilyet kapni. Ez nem natur szappan. Elhasználta,, de nem tudom veszek-e még ilyet...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Peni83

2012. július 18.

Ajándékba kaptam, és ez volt az első "természetes" szappanom. Azóta tudom, hogy semmi köze a natúr szappanokhoz, bár előszeretettel így reklámozzák magukat. Egy nagy átverés, nézzétek meg az összetevőket! Nem tudom, a hatóságok ezt nem büntethetik?! Szóval hatalmas nagy nulla!!!
Én beraktam a szekrényembe szagosítani!
A bőröm nagyon nem szerette, marta csípte a bőrömet még órák múlva is. Asima olcsó bolti szappant nem bántotta így a bőröm.
Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 18.

Én beraktam a szekrényembe szagosítani!
Nem ajánlom senkinek!

jns.melinda

2012. június 3.

Frissítő illatú, kellemes szappan, nem szárít, szeretem. Kár, hogy csak vásárokban lehet kapni, rossmannban még nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1