Yamuna

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BonnyBunny, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Az ezerarcú levendula a fejbőr megnyugtatásában is segítségünkre lehet. Lassan habzó, bőrbarát samponunk kíméletesen tisztítja a hajszálakat, miközben ápoló anyagai regenerálják az igénybe vett hajat és fejbőrt.

crazy724

2019. október 17.

Sajnos viszketésre, korpára hajlamos a fejbőröm, szóval vártam a csodát... viszketést nem okozott, de pár használat után kiujult tőle a korpám. Elkezdtem felváltva használni egy másik samponnal, így már nem okozott problémát. Nagyon szeretem az illatát, ami sajnos a hajban nem marad meg. Nehezebben habosítható fel, mint az átlag samponok, és úgy vettem észre több is kell belőle. Nem zsírosodott tőle jobban a hajam, viszont picit szárított. Nekem nem okozott olyan HÚHA élményt, hogy újravegyem, főleg nem az eredeti áráért, de ha kiárusítják/leakciózzák előfordul, hogy beszerzek egy darabot belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

birobarbara85

2019. október 7.

Szerencsére kiárusítva vettem valami 450 Ft-ért. Annyit bőven megér az illata és hogy sampon. De: szinte egy nagy raszta a hajam miközben mosom. Tripla mennyiségű balzsam kell utána. Nem veszem újra, pláne nem teljes áron, ha új csomagolást kap. Tesztelni jó volt, szerettem volna szeretni, de nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

fagas

2018. november 7.

Szimpi, hogy nincs benne színezék, az illata mennyei, a tisztító hatása is megfelelő, szinte "csikorgósra" pucolja a hajszálakat. 4-5 napig is ki lehet vele húzni hajmosást.
Ami viszont kiakasztott, az a kupakmegoldása, a flakont lezáró kis műanyag, ha erősebben nyomtam a végén, hogy kinyerjem a cuccost, szinte kilőtte a lezárót és a dőlt a matéria kifelé megállíthatatlanul. Ezt szerintem újra kellene gondolniuk a gyártóknak! Ezt leszámítva elég jó kis sampon ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 7.

bettina28

2018. október 24.

Nagyon szokatlan volt hogy nagyon kevés habja volt. Mire hozzászoktam volna már el is fogyott. :D Egyébként nem volt rossz de nem venném újra mert nagyon túlárazott. Az összetevőibe is bele tudok kötni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

isabelle007

2018. szeptember 22.

Dús, jó tartású, ápolt hajkoronát csinál. Szeretem. Max csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Dús, jó tartású, ápolt hajkoronát csinál. Szeretem. Max csillag.

nocika113

2018. július 19.

Szeretem nagyon, az illatáért élek, halok, de a ligetszépe olajos valahogy jobban bevált.
Tisztít, nem szárítja a hajat, nem zsírosít, de valahogy nem az igazi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Tisztít, nem szárítja a hajat, nem zsírosít, de valahogy nem az igazi

BlindedByLipstick

2017. november 29.

Amikor otthon, a szülői házban, vidéken használtam, imádta a fejbőröm és a hajam, nem viszketett, dús hatást kölcsönzött annak a 10 szál hajamnak, mégsem szárította ki azt. Debrecenben viszont... Viszket, sprőd, nem áll sehova, másnapra már zsíros, kibontani képtelenség. Nem gondoltam volna, hogy a víz minősége ennyit számít, pedig de. Nem pontozom le emiatt, de nem is valószínű, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.