Yamuna

Ár:   460 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: picurcica, Módosítva: 2016. december 2.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Nyugtató, bánatűző hatású.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ria23

2021. február 25.

Nem szeretem a fürdőbombákat különösebben, de ennek nagyon jó illata van. Nem fogom külön újravenni, mert elég olajos volt, de egyszer jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

VNikol

2021. január 29.

Nem voltam nagy levendula rajongó. Eddig! Imádom! Olyan selymes lesz tőle a bőröm, hogy hetente muszáj egy wellness napot tartanom a kádban egy jó kis könyvvel párosítva. Teljesen kikapcsol egy stresszes nap végén ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 29.

anreni9

2020. augusztus 24.

Őszintén nem vártam sokat ettől a terméktől. Végeredményben az illata kellemes volt, egy-egy alkalomra tökéletes, de lehet nélküle élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

Platina890413

2019. november 18.

Imádom a levendulát!!-bármilyen formában jöhet. Az illata csodás, a darabkákért oda meg vissza voltam. Nekem tetszik, hogy olajos lesz a víz tőle , egy kis pluszt ad a bőrömnek. Órákig eltudnék ülni, így egy kád illatos vízben. Újra vevős,biztosan!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Qwerty

2019. augusztus 23.

Az első és egyben utolsó fürdőbomba amit próbáltam. Fullasztó szag, olajos víz és egy csomó száraz növény. Megláttam mennyi meló lesz ezt kiganézni a kádból (amit rögtön fürdés után meg is kell tenni, ha nem akarunk életveszélyt),rögtön el is ment a kedvem az ellazulástól. A törölközőt se mertem használni ennyi olajjal. Soha többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Wattsy

2019. augusztus 1.

Isteni volt, biztos, hogy újraveszem majd. Csodás illata volt, nagyon jól ellazultam, nagyon tetszettek benne a kis levenduladarabok és a kád takarítás se volt akkora rémálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Lina14

2018. november 2.

első fürdőbombám, nagyon tetszett, isteni illatot csinált a fürdőben, kellemes volt a víz is, és mivel nem vagyok olyan hatalmas levendula fan, nem ezt veszem meg legközelebb, de szívesen használnék megint yamuna bombát ha találok más illatban is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Lolatapsi

2018. február 26.

Igazi és nem mesterséges levendula illat, a viz olajos lett tőle és ápoló. A levendula virag talán kicsit sok benne de alapvetoen jo kis termek. Olyan semmi kulonos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

Ennie86

2018. február 8.

Ez valami mennyei volt! :) Most próbáltam ki először és teljesen le vagyok nyűgözve!!! :) Isteni az illata. Nagyon ellazított. Igazi wellness élmény! Levendula rajongóként tuti rendszeresítve lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

Viki9727

2017. december 11.

Isteni illatú, isteni érzés a bőrömnek. Igazi élmény volt vele a fürdés. Ellazitott, megnyugtatott ez az illat. Külön tetszettek a levendula darabok. Szerelmes lettem 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

További info az összetevőről a KM-blogon >>