Yamuna

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2015. október 13.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Felnőttek számára, minden bőrtípusra, mindennapos használatra.

Manocska04

2021. április 8.

Imádom a levendulát így nagy kedvenc! Különleges a virágdarabokkal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Imádom a levendulát így nagy kedvenc! Különleges a virágdarabokkal.

SminkesAnyuci

2021. január 29.

Update

5 hónappal később a flakonja még mindig megvan, de már a biobolt legolcsóbb himalája sóját veszem bele, hozzácsapok fél marék levendulavirágot meg 20 csepp illóolajat és teszi a dolgát. Low waste :)
2020. 08.29.:
Imádom. Igazi levendulavirág darabokkal, hatalmas szemű só, ami enyhén lilára színezi a fürdővizet. Tartós illat, a bőröm imádja és az érzékeimet teljesen elvarázsolja. Úgy érzem ez a fürdősó lesz az etalon, mert nagyon megéri, hetente egyszer teljesen feltölt, ellazít, kikapcsolja a Háromgyerekes Anyuka agyam :) Szerintem megéri megvásárolni, én akcióban kuponnal majdnem féláron szereztem be. Újraveszem mert próbáltam mást, de csalódtam.

Mióta műanyagmentes a fürdőszobánk, ebbe a flakonba töltöm újra a himalája sóval, levendulaolajjal, levendula virágdarabokkal. Harmadából kijön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

Update

2020. 08.29.:

szivecske

2019. október 27.

Legnagyobb kedvenc ez a fürdősó nálam, igazán ellazít, kellemes levendula illat lengi be a fürdőt tőle. Szépen feloldódik, halványlila vizet csinál és a virágok eldörzsölgetése plusz extra levendula illat...nagyon szeretem, annak ellenére is h kicsit macerásabb a takaritása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Lina14

2019. október 25.

Nagyon kellemes és relaxáló, nagyon kevés is elég belőle, mivel intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Nagyon kellemes és relaxáló, nagyon kevés is elég belőle, mivel intenzív.

Hecate

2019. augusztus 13.

Rossmannban szereztem be ezt a kényeztető finomságot. :) Érzéki levendula illat és kellemes élményű lazulás amit kínál. Szeretem, hogy új színbe borítja a vizet és nyugalmat, pihenést, harmóniát garantál. Az ára miatt sajnos nem mindig tudom megvenni, de jó szavazattal örömmel támogatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Jazi

Korcsoport: >54
2019. május 18.

Imádom a fürdősókat,közülük ez az egyik kedvencem.Gyönyörűvé színezi a vizet,és nagyon szeretem a kis levendulavirágokat benne.Kicsit morzsolgatni is szoktam, akkor még intenzívebb az illata.Egy strapás nap után igazán igazán kellemes élményt,lazulást nyújt.A kád takarítása meg elenyésző az élményhez képest,igy is, úgyis meg kell csinálni,az érzés meg mindenért kárpótol.Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 18.

Sophielle

2019. január 20.

Fürdősóként is szeretem, de én is kifejlesztettem egy alternatív módját a használatának: a wc-be teszek ki egy csinos üvegtálba három maréknyit, mint illatosító. :D Ha megunom, elhasználom és másik illatút teszek ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Katie

2018. december 28.

Magamtól nem szoktam fürdősót venni, de ha kapok valakitől, azt szeretem kipróbálni. Ezt egy Yamuna ajándékcsomagban kaptam, és párszor már használtam, nagyon tetszik. A levendulás dolgokat nagyon szeretem. Tetszik, hogy vannak benne virágdarabkák is, bár a fürdés utáni takarítást elég nehézzé teszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

dibarbb

2018. december 13.

Nekem nagyon tetszett az illata és az oldékonysága is! Biztosan veszek még ilyen csodasót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

herczegno33

2018. november 19.

Könnyen fel lehet oldani, vannak benne apró lenendula virágok, a vizet elszínezi. Az èlmèny garantált. Lazít, minden gondját elfeledi az ember. Nagyon jó termèk. Aki szereti a levendulát, az ki ne hagyja. :) èn imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 19.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Linalool, Coumarin
Színezékek: CI 16255, CI 42090