Yamuna

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BonnyBunny, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A ligetszépeolaj hidratáló hatását a száraz, töredezett haj ápolásakor is kihasználhatod. Lassan habzó, bőrbarát samponunktól a hajad finom virágillatúvá, puhává és fényessé válik.

veroseye

2018. december 28.

Nagyon szép fényes lesz tőle a hajam, meg kell vele dolgozni, de nagyon jót tesz. Nem csak ezt a sampont használom, váltogatom. Kár, hogy nincs balzsama a yamunának.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

bettina28

2018. október 24.

Egy egyszerű sampon túlárazva. Viszonylag sok kellett ezért gyorsan fogyott. Az árához képest az összetevők nem tetszenek. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

BonnyBunny

2018. március 18.

Átlagos sampon, fényessé tette a hajam, jól tisztított, de ennyi. Nekem az illatával nem volt problémám, de nem hagyott maradandó emléket bennem, hogy újra vásároljam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

nocika113

2018. február 5.

2017. május: DM doboztban jutottam hozzá. először nagyon szerettem, az illata nagyon finom, igaz kicsit sokat kell használni a hajamat de úgy gondoltam ha esetleg megéri hát egye fene. sajnos a hatása kb semmi 😏 a hajam vége iszonyatos száraz (festett göndör gondolhatjátok) így nagyon megörültem amikor megtudtam hogy nyertem, ezt vártam a legjobban. Azonban csalódnom kellett. A hajam kb 3 nap után bezsírosodik és viszket mint a fene. ilyen érzés szokott lenni az, amikor nem mosom meg a 7. nap a hajam, hanem véletlenül csak másnap reggel állok zuhany alá (hetente mosok hajat) így sajnos arra kell következtetnem, hogy a fejbőrömet nem tisztítja elég hatékonyan. nagy változást a hajam állapotban sem tapasztaltam, ugyan olyan száraz mint előtte. lehet balzsamnak elhasználom de ez így nekem sajnos keves
2018. február: semmi mást nem tudok használni, mert a fejem minden mástól korpás lesz októberben fogyott el, akkor próbáltam másra átállni, csúfos kudarcba fulladt
ezt és a levendulás változatot használom felváltva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

ezt és a levendulás változatot használom felváltva

Fabi95

2017. szeptember 7.

Most jutottam el idág, hogy a dm box-os sampont (tehát ezt) kipróbáljam. Az illata nem tetszik, olyan műnek érzem. Nem szeretem, hogy alig habzik, ez miatt kétszer kell megmosnom a hajamat. Ha nem tennék a sampon után balzsamot, nagyon-nagyon száraz lenne a hajam! A termék nem ütött ki, és (még) nem zsirosodik tőle a hajam, de eszem ágában sincs megvenni ezt a sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

kata_peternai

2017. augusztus 31.

Mindent szeretek, ami ligetszépe olajos, szedem kapszula formátumban is, ezért tetszett meg, hogy már sampon is létezik ezzel az összetevővel.
Nos, a hajam is eléggé szereti, most nyáron borzasztóan szárazzá és kezeletlenné vált, ettől a sampontól viszont csodásan kisimul, finom puhává és ragyogóvá válik.
Az orromnak viszont sajnos nem sikerült megbarátkoznia az "illattal", szerintem kb. olyan a szaga, mint annak a bizonyos büdösbogárnak, amit ha megijesztünk, húzza a kondenzcsíkot maga után... :D
Kedves Yamuna, kérlek változtass ezen, mert elég kellemetlen érzés büdösbogár illatfelhőben hajat mosni.
Köszönöm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Köszönöm. :)

trezsofi

2017. augusztus 10.

Első használat után szép, fényes lett tőle a hajam és hajbalzsam nélkül is egészen puha, könnyen fésülhető. Hajmosás közben kicsit negatív volt a tapasztalatom elsőre, mert nem nagyon habzik, és olyan mintha olajat kennék a hajamra, ami samponnál elég fura, de utána rájöttem hogy pont ezért natur, és pont ezért igazán kíméletes a hajhoz. Második mosáskor már szépen hangzik. Szerintem lehet vele spórolni, nem kell belőle temérdek mennyiség. A kiszerelése nem túl csábító, de az adagoló megoldásának köszönhetően, mégse viszi az ember túlzásba a mennyiségét, hiszen egy apró pöttynyi lyukon lehet kipréselni belőle az olajat, így én egészen kevés mennyiséget használtam... ennek ellenére is tisztít, ahogy egy samponnak tisztítani kell. Illata a flakonban számomra kellemetlen, de a hajamon semmilyen illata nincs. Olyan érzés, mintha nem is mostam volna meg a hajam, mégis tiszta lenne. Ez elsőre lehet hogy kicsit kellemetlen és negatívumot vált ki az emberből, dehát pont ez egy natúr kozmetikum dolga nem? Nem kell úgy tisztítania mint egy mosogatószernek! Eddig nekem 5 csillag, majd jövök updatelni :)

Update: Nem változott a véleményem a samponnal kapcsolatban, nekem bevált! Puha lesz tőle a hajam és fényes, nem nehezíti el és nekem nem is zsírosítja. Az ára és kiszerelése miatt le kell vonjak egy csillagot, amúgy a termék szerintem tök jó!

Update: Több mint 2 hónapja csak ezt használom, és még mindig van benne! ( hátközépig érő, közepesen dús a hajam ) . Nagyon puha és fényes a hajam hajmosás után. Mostmár biztos hogy ÚJRAVEVŐS termék nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Ophelia

2017. június 13.

Barátkozom még ezzel a natúr érzéssel, nehézkesen habzik, nem két perc vele a hajmosás, de a végeredményt szeretem. Kissé kócosnak érzem a hajam mosás közben, de balzsamozás után rendben van, nem szárít, kicsit talán puhítja is a hajam. Magamtól nem venném meg, ha elfogy, maradok a jól bevált (és olcsóbb) samponoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Natalka

2017. június 9.

Ez a nyári samponom, immár a második nyarat teperjük a harmadik flakonnal (egy nyár=két flakon :)). Ilyenkor az amúgy zsíros, gyenge és erőtlen kis hajkoronám megvadul, és valamilyen érthetetlen okból zabolátlan lesz és száraz. Jó, persze, nyilván az erős napsugárzás betesz neki (nekem is), nem olyan hihetetlen, csak nem ehhez vagyok szokva haj-ügyben.
Tavaly ezért mindenképpen olajos sampont szerettem volna erre az időszakra, és mivel a ligetszépeolajos termékcsalád a kedvencem a márkától, így nem maradt megválaszolatlan kérdés:)
Tipikus nyári sampon az olaj miatt, ősszel-télen már zsírosít sajnos (legalábbis az én hajamat). Ilyenkor nyáron viszont csodálatos! Nem nehezít el,de megfelelően hidratál és táplál.
Majdnem tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Majdnem tökéletes:)

generalnagy

2017. június 8.

DM Box-ban volt. Az illata elmegy, olyan natúr termékes, de nem lesz a kedvencem. Rengeteget kell belőle használni, hogy habozzon egy kicsit, ráadásul eléggé nehezen kezelhető lesz tőle a hosszú hajam, összetapad, nehezen kifésülhető. Elhasználom, de többet biztos hogy nem veszem meg. Pedig kár érte, szeretem a natúr termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.