Yamuna

Ár:   650 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2022. március 2.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A szappannal megfiatalíthatod, regenerálhatod bőrödet! Mivel nem tartalmaz erős mechanikai szemcséket, sem koncentrált gyümölcssavakat, ezért bártan használhatod akár naponta is! Ha érett a bőröd, vagy attól tartasz, hogy a pattanásaid hosszú időre hegeket hagyhatnak az arcodon, akkor számodra ideális választás ez a szappan!"

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Timcsi0104

2022. április 25.

Ha valaki szereti az extra durva radírozást annak jó lehet, de ahogy fogy, inkább már csiszolópapírra hasonlít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 25.

kaptilusz

2021. december 8.

Imádom! Esténként használom, nagyon jót tesz a bőrömnek, jól tisztít, utána viszont jól esik a krémezés. Az én bőröm igényli a mindennapi gyengéd radírozást, csak így nem tömődnek el a pórusaim. Eleinte csak arcra használtam, mostanában már egyre többet nyúlok utána zuhanyzáskor is. Olcsó, sokáig elég, de érzékeny bőrűeknek nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

6vilag

2021. szeptember 26.

Számomra abszolút meglepetés volt, nem sokat vártam tőle, ajándékba kaptam. Szerintem elég jól radíroz, illata bár igen egyszerű, de rendben van. Én szeretem, és valószínűleg újra is veszem. Egy egyszerű radírozáshoz abszolút alkalmas, engem nem szárít jobban, mint bármi más. Köszönöm az infót, hogy a Lidl-ben is elérthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Nikolett9

2021. április 12.

A család kedvence fürdéshez. Nekem azonban az érzékeny és száraz bőrömre nem vált be, szárított. Az illata jó, kellemesen radíroz. Papír csomagban a Lidlben vásároljuk, ár-érték arányban rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Yubiri

2020. november 11.

Nekem nem nyerte el a tetszésem. Az illata semleges, a mandulamag őrlemények is pont semmit sem értel számomra. Ennél kellemesebb illatú szappanokat szeretek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 11.

mrs.imperator

2020. április 2.

Idorol idore visszaterek hozza :) mar regota csak bioszappanokat hasznalok furdeshez es arcra is. Szeretem a kis szemcseit megis lagy kremes valamint kellemes illatu is. Jo termek. Ár-érték arányban kiváló.

Update: lidlbe is lehet kapni más fajta Yamuna szappanokal 390-ert :) Csak a csomagolásuk másmilyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 2.

Bb.Sophie

2020. január 10.

Az egyik első termékem a Yamuna-tól, de nagyon jó választásnak bizonyult. Kellemes illata van, a nagymamám Dusch Das tusfürdőjére emlékeztet gyerekkoromból. A szemcséi finomak, nem karistolják a bőrt az arcomon sem. Szépen habzik, jól tisztít és kellemes érzést hagy maga után, nem szárítja a bőrömet.
Arcra kevésbé szívesen használom, de zuhanyozáshoz az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Arcra kevésbé szívesen használom, de zuhanyozáshoz az egyik kedvencem.

esszter01

2019. december 30.

Kedvenc szappanom, egy csodaszer! Kevert, össze-vissza zsírosodó, finnyás arcbőröm van mitesszerekkel, de amikor ezzel a szappannal kezdtem arcot mosni, kb. 1 hónap után látszott az eredménye: sokkal-sokkal tisztább lett a bőröm, kicsit sem száradt ki, és terápiás szintű élmény, amikor zuhanyzás közben ezzel ledörzsölöm a napi koszt az arcomról :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Rean519

2019. december 19.

Kellemesen radíroz zuhanyzás közben. A bőröm sokkal puhább és életteltelibb használat után. Az illata nem meghatározó, visszafogott, natúr. A radírozószemcsék miatt nekem hamarabb fogyott el, mint a többi szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 19.

Asztraia

2019. december 12.

Sose szerettem a szappanokat. Mindig iszonyatosan szárították a bőrömet.
Itteni vélemények alapján próbáltam ki, bőrradírként.
Az illata amolyan semleges "tisztaság" illat, a szemcsék igazán jól radíroznak és ami számomra hatalmas pont, nem szárította a bőrömet!
Személy szerint pozitívan csalódtam, nagyon megszerettem ezt a szappant!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

Sose szerettem a szappanokat. Mindig iszonyatosan szárították a bőrömet.
Itteni vélemények alapján próbáltam ki, bőrradírként.
Személy szerint pozitívan csalódtam, nagyon megszerettem ezt a szappant!

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.