Best of Beauty 2019

Yamuna

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Ajakápolók

Intenzíven hidratáló, natúr ajakbalzsam az egészséges, puha ajkakért. A sheavaj hidratál és nyugtat, a szójaolaj a benne található telítetlen zsírsavaknak köszönhetően regenerál, a tápláló méhviasz pedig láthatatlan védőréteget képez, így a bőr hosszan tartóan sima és feszes marad.

Katie

2018. december 28.

Ajándékba kaptam, és bár a szaga egyáltalán nem tetszik, azért kipróbáltam. Nincs semmi íze, ami nem tudom, jó-e, végül is így legalább nem nyalom le olyan hamar a számról. Kicsit zavaró érzés a számon, pedig nem ragad vagy ilyesmi. Nem venném meg, mert nagyon nem passzol hozzám, de el fogom használni, mert most épp nincs más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

bettina28

2018. október 24.

Még nem használtam sokszor, ezért a hatásáról majd update lesz, viszont az illata egyenlőre nagyon tetszik. Viszont a belenyúlkálós formulával nem vagyok kibékülve, ezért kizárólag itthoni használatra lesz befogva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

vrgbtt

2016. november 7.

Nagyon sajnálom, hogy ezt kell írjam de szörnyű. 990 Ft-ért rendeltem és sajnos abszolút nem érte meg.
Az illata minden, csak nem finom. Állagra se jött be, nagyon darabos (és nem kicsit, hanem nagyon - kb. mint a homok zsírral összekeverve)
Használtam kb. 1 hétig, adtam neki esélyt de sajnos nagyo nem jó ez a mézes ajakbalzsam. Lehet, hogy a többi illat csúcsszuper de sajnos nekem annyira negatív vele a tapasztalatom, hogy nem fogok ezzel a márkával próbálkozni a közeljövőben. És tényleg sajnálom, hogy ez a véleményem, nem szeretek rosszat írni és annyira bíztam benne, hogy találtam egy jó kis kencét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene