Yamuna

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Ajakápolók

Intenzíven hidratáló, natúr ajakbalzsam az egészséges, puha ajkakért. A sheavaj hidratál és nyugtat, a szójaolaj a benne található telítetlen zsírsavaknak köszönhetően regenerál, a tápláló méhviasz pedig láthatatlan védőréteget képez, így a bőr hosszan tartóan sima és feszes marad.

bettina28

2020. július 4.

Még nem használtam sokszor, ezért a hatásáról majd update lesz, viszont az illata egyenlőre nagyon tetszik. Viszont a belenyúlkálós formulával nem vagyok kibékülve, ezért kizárólag itthoni használatra lesz befogva.

UP: Az illata hosszútávon is megmarad, és nagyon kellemes. A hatása szerintem nem rossz, bár kell egy kis idő hogy beszívódjon rendesen, kicsit szájfény érzete van. Én kerestem egy már nem használt szájfény applikátort és azt használtam hozzá mert nem vagyok a belenyúlkálás híve. Az összetevők egyszerűsége szerintem nagyszerű, és így, hogy ajándékba kaptam nagyon meg vagyok elégedve vele de magamtól nem hiszem hogy megvenném mert nagyon túl van árazva.. Szerintem drogériában is lehet kapni célnak megfelelő ajakápolót sokkal olcsóbban. De a termék maga szerintem szuper. A korábbi 3 csillagról felpontozom 5-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Katie

2018. december 28.

Ajándékba kaptam, és bár a szaga egyáltalán nem tetszik, azért kipróbáltam. Nincs semmi íze, ami nem tudom, jó-e, végül is így legalább nem nyalom le olyan hamar a számról. Kicsit zavaró érzés a számon, pedig nem ragad vagy ilyesmi. Nem venném meg, mert nagyon nem passzol hozzám, de el fogom használni, mert most épp nincs más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

vrgbtt

2016. november 7.

Nagyon sajnálom, hogy ezt kell írjam de szörnyű. 990 Ft-ért rendeltem és sajnos abszolút nem érte meg.
Az illata minden, csak nem finom. Állagra se jött be, nagyon darabos (és nem kicsit, hanem nagyon - kb. mint a homok zsírral összekeverve)
Használtam kb. 1 hétig, adtam neki esélyt de sajnos nagyo nem jó ez a mézes ajakbalzsam. Lehet, hogy a többi illat csúcsszuper de sajnos nekem annyira negatív vele a tapasztalatom, hogy nem fogok ezzel a márkával próbálkozni a közeljövőben. És tényleg sajnálom, hogy ez a véleményem, nem szeretek rosszat írni és annyira bíztam benne, hogy találtam egy jó kis kencét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene