Yamuna

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2014. augusztus 26.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Testápolók

A narancsolaj visszaadja a bőr egyensúlyát. Javitja a testfelszin vérellátását, ezért a narancsbőr (cellulitis) gyógyulását is elősegiti. Növeli a veritékezést igy támogatja a méreganyagok eltávolitását a lassú anyagcseréjű bőrből.
Használatát ajánlják tisztitókúrák kiegészitésére, vagy a jó atmoszféra megtermetésére.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

dcsiky

2021. március 10.

Annyira finom az illata! Ha rossz a kedvem, néha csak úgy beleszippantok. :D
Egyébként kellemes az állaga is, és puha lesz a bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

Annyira finom az illata! Ha rossz a kedvem, néha csak úgy beleszippantok. :D
Egyébként kellemes az állaga is, és puha lesz a bőr.

GoldenJasmine

2020. október 12.

Az összetevői valóban nem egyeznek az itt leírtakkal. Nagyon szeretem a narancsos illatokat, ezért vettem meg, de a férjemnek is nagy kedvence lett. Itthoni masszázshoz használjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

oszibarack

2020. október 5.

Szuperul beissza a borom es kellemes puha lesz utana, az illata nekem egy az egyben karacsony, es imadom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

titikutyus

2020. június 8.

Az itteni ertekelesek alapjan vettem meg. Es milyen jol tettem :) !! Nagyon kellemes allagu, jo illatu, sokaig marad a boron, de azert nagyjabol beissza a bor. Kellmes selymes marad utana. :) Az osszetevoi szepek es az ara is tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

GabriellaE

2019. augusztus 7.

Ma miután megvettem, hazaérve észrevettem,hogy teljesen más összetevőket írnak az üvegre, mint ami itt az oldalon megtalálható.

- Olusoil,parfum,tocopherol,limonene,cinnamal,linalool eugenol, geraniol.

Utàna néztem ezeknek az összetevőknek és volt amelyiknél a Wikipedia és a krémmániàs kereső azt írta,hogy bőrirritációt okoz és sejtbomlást. Utóbbit a googlen olvastam. Nem igazán értem,hogy hogyan térhetnek el ennyire az összetevők magán a termék üvegén és az itt olvasott összetevők.... Mindenesetre félek használni a terméket az egész testemen. Amúgy jó illata van, de a csúnya összetevők miatt én csak 3 csillagot adok....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

- Olusoil,parfum,tocopherol,limonene,cinnamal,linalool eugenol, geraniol.

Blankiss

2019. február 14.

Yamuna termékem mindig van otthon, nagyon jók a termékeik. Ezt a masszázsolajat karácsonyra kaptam, azóta imádom a masszázst.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

sophiie

2018. december 12.

Nagyon szeretem, jó az illata és puha utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Nagyon szeretem, jó az illata és puha utána a bőröm.

Odil

2018. december 5.

Boldogság. Csak boldogság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Boldogság. Csak boldogság.

Szintia

2018. szeptember 5.

Imádom az illatát, annyira kellemes és különleges, elvarázsol! Másnap is puha a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Molly01

2018. július 28.

Isteni illata van, mindig ezt kérem ha masszázsra megyek. Természetesen itthonra is beszereztem egyet, segít lehozni a maradék gyantát is. :) Nagyon jó árban van és sokáig elég. Kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Orange Roughy Oil
Illatanyagok: Isopropyl Myristate

Orange Roughy Oil egy lipid, ami egy mély tengeri hal (Hoplostethus atlanticus) bőr alatti zsírjából származik . Bőrkondícionáló és elzáró (occlusive, hidratáló anyag egy formája, mely nem engedi a vizet távozni a bőr felső rétegéből) összetevő az EWG szerint.