Best of Beauty 2019

Yamuna

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovtunde80, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A könnyen felszívódó szérum még koncentráltabb formában juttatja el értékes hatóanyagait a bőr felszíne alá, és segít a bőrnek egyenletessé, puhává, feszesebbé válni. Felhasználási javaslat: még a krém használata előtt vigyük fel a megtisztított arcbőrre, és finoman masszírozzuk bele, különös tekintettel a szemkörnyékre és a száraz részekre. Használható kúraszerűen vagy hetente egy-két alkalommal.

Boquerona927

2018. december 17.

Nem csípi a szemem, könnyű felkenni, hamar beszívódik. Parfüm nélkül jó lenne, a legtöbb natúrkozmetikai cég már figyel erre. Amíg nem fejlesztenek a terméken és nem veszik ki a parfümöt belőle nem veszem újra. Lehet hogy a zselés állag miatt, de tényleg hamarabb elfogyott, mint más, hasonló kiszerelésű szemkörnyékápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Annshirly

2018. január 4.

Bőrfeszesitő éjszakai krém mellé használtam. A zselé/ gél állaga nem volt szimpatikus és az sem, hogy nem tudom magamnak adagolni a mennyiséget a nyomofej miatt, hamar fogy. Az illata felejthető, nekem nehezen szívódott fel. A szemkörnyékemen semmit nem vettem észre, semmit. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

senskin

2017. április 4.

Megvettem, mert kíváncsi voltam rá. Meg kell mondjam, hogy a húszezer forintos szemkrémem alá használom, meg a háromezer forintos alá is. Önmagában is használtam, de krémmel együtt a jobb. Nem mindig a legdrágább a jobb, tény, hogy szeretem a luxus termékeket, de ez a szérum tényleg jó. Az ára is jó, és megéri újravenni. :)
Amit tud: Tényleg feszesebb a bőr, nem tűnik fáradtnak. Könnyen beszívódik, lehetne kétszer is kenni, de inkább szemkrém menjen fölé. Itatja magát a szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

Esa44

2017. február 13.

Elvagyok vele, de semmi több. A növényi botoxos kiadás az sokkal krémesebb volt, nem kellett belőle olyan sokat kinyomni egyszerre, de ez ilyen géles dolog, és ha nem eleget viszek fel, akkor el sem tudom rendesen kenni. Szóval csalódás. De most nem láttam a másikat a boltban, úgyhogy gondoltam ezt is kipróbálom. Valszeg a gél hamarabb elfogy, azért is lehet, hogy erre váltott a cég...És még mindig az a kérdésem, hogy a PARFÜM az minek kell bele? A növényi botoxosnál még legalább jó illata volt, de ennél semmit nem is érezni. Jobb lenne, ha nem lenne benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

kovtunde80

2016. november 14.

Ápolja a szemkörnyéket, valamennyire simít is, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

Ápolja a szemkörnyéket, valamennyire simít is, nem irritál.

Hidratálók: Betaine, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Peptidek: Hexapeptide-11