Yamuna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: cserryy, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vízhiányos, öregedő bőrre kiváló, tápláló, frissítő, hidratáló hatású. Ez a szappan teljesen úgy sikerült, mintha egy igazi dinnyét összeturmixoltak volna. Ezt a szappant különleges technikával készítik kétféle és fajta szappanból. Kézzel készülnek a szappanok és elkészítése minden részletére figyelnek, hogy kellemes és hatásos élményt nyújtson a fürdésnél.

80 %-os glicerintartalmának köszönhetően puhán és lágyan ápolja a bőrt.

2013. február 2.

Pont ezért szeretem ezt a véleményező kis fórumot,mert az ember itt mindenről tájékozódhat,és az ember saját tapasztalatát megoszthatja,segítve ezzel másokat.Sajnos a yamunának minden szappanja glicerines,na meg még van benne jó pár más is,szóval én is azt mondom,a vegyszermentes,természetes szappantól nagyon messze van.Tetszett amikor megvettem,hogy kemény,tartós,irtó jó illatú szappanok voltak,de sajnos nagy csalódás volt.Tényleg sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 2.

2013. január 30.

sajnos van benne bőven glicerin,ami egy idő után rájöttem,és utána is néztem,hogy sajnos kifejezetten káros is,mert ami túlzott mennyiségű glicerint tartalmaz szó szerint "kiszívja" a vizet a bőr sejtjeiből és nagyon kiszárad!Én megértem helyretenni a bőrömet utána annyira kiszárította... :( a glicerin jó,de nagyon kis mennyiségben hasznos csak,túlzott mennyiségben ártalmas,aki nem hiszi nézzen utána! Az illatát ennek a szappannak nagyon-nagyon imádom,de sajnos nem tudom használni többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 30.

cserryy

2012. december 8.

Nagyon szeretem ,ezzel fürdök mostanában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 8.

Nagyon szeretem ,ezzel fürdök mostanában.

2012. augusztus 19.

ez a szappan imádnivaló!!!Olyan isteni az illata,hogy az ember beleharapna!Kitűnően habzik és élmény vele a fürdés!Abszolut 5*!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 19.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1