Yamuna

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissveraa, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Kellemes illata a mindennapi élet tökéletes kísérője. Ez a lágy és krémes szappanunk visszaállítja bőröd rugalmasságát és kezed visszanyeri természetes szépségét. Finoman habzik és sokáig elég.

neakardtudnihogyki

2020. június 20.

Isteni finom puha bort varazsolo szappan! En illatot nem igazan vettem eszre “belole” de jobb is! Felesleges vegyi parfumokkel tele rakni ezeket a holmikat!

Ujravevos!!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Ujravevos!!!:)

Ellise

2020. május 6.

Nekem más csomagolásban van ez a szappan,épp most fogyott el..hát...szappan...kicsit szárít illata nincs különösebben,jól habzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Panda

2019. november 11.

Kellemes illata van- tipikus őszi-téli darab. Lassan fogy, közepesen habzik (fürdéshez)- talán jobban szárított az eddigi szappanoknál de nem számottevően. Szívesen elhasználom de nincs az a hűha hatás ami miatt újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

fonalaslany

2019. június 25.

Nagyon szerettem ezt a szappant, csupán az összetevők miatt váltottam le (érdekes, a márka kisebb, hidegen sajtolt szappanjai sokkal szebb inci-vel büszkélkedhetnek). Fürdőrózsával, szivaccsal szuper habos lesz, szinte ugyanúgy mint egy tusfürdő. Zuhanyzás közben mindig úgy éreztem, mintha húzná a bőröm, de törölközés utàn puha, bársonyos lett, ami ráadásul sokáig ki is tartott. A legfőbb észrevétel egyébként mióta szappant használok, hogy nem hagy olyan csúszós érzetet maga után, mint amit a tusfürdővel tapasztaltam.
Borotváláshoz nem habosítva, csak nedves bőrre dörzsölve használtam. Erre is bevált, a borotva szépen siklott rajta, nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

LivErpool

2019. március 15.

Elsősorban hulladékcsökkentés miatt kerestem szappant, próbáltam minél bőrbarátabb megoldást találni. Meggyőztek az itteni vélemények, így ő jött velem haza. Csak tusolásra használtam, arcomra nem merem. Egy fürdésen "vagyok túl", közben fura volt, mintha szárítana, viszont a zuhany végeztével mégis puhább lett a bőröm :D és úgy érzem, le is nyugtatta. Visszafogott, de kellemes illata van, nekem bejön az is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

TheNancy07

2019. február 14.

Évekig csak ezzel mostam az arcomat. Igazából semleges volt a hatása, kicsit szárított, szóval inkább nyáron volt megfelelő. Az illata nagyon finom, a csomagolása bejövős, de semmi extrát nem tudnék mondani, ami miatt megéri az ezer forintját. Átlagos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

lauraaaa

2018. október 23.

Teljesen véletlen választottam ki még tavaly karácsony körül a Müllerben.
Valami természetes cuccra vágytam, bár nem ismertem az összetevőket és itt megnézve nem túl szépek.
Viszont most az egyszer nem érdekel, ugyanis nagyon nagyon sok arclemosóval próbálkoztam azóta is, de egy sem működött nálam, csak ez. Az illatát is imádom. Majdnem egy éve használom az Isana elektromos keféjével, a bőröm utána nagyon tiszta, puha és nem száraz. Több mint a fele megvan még :D
Ez biztosan az örök kedencem marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Teljesen véletlen választottam ki még tavaly karácsony körül a Müllerben.
Ez biztosan az örök kedencem marad.

Lilium

2018. szeptember 4.

Szeretem ennek a termékcsaládnak az enyhén marcipános illatát, így gondoltam hogy kipróbálom a szappant is. Mostanában ezzel zuhanyzom, kis fürdőpamaccsal habosítom fel. Jól tisztít, de mégsem szárítja a bőrömet, viszont az illatát használat közben és után nem érzem magamon.. Aztán ki tudja, lehet csak azért mert a testvajjal együtt használom és annak annyival intenzívebb az illata, hogy ezt már meg sem érzem. 😅 Tetszik, tetszik, de a tusira is kíváncsi vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Kmetyek

2018. augusztus 13.

Nagyon finom illata van. Testre használom fürdéskor, nem szárítja ki a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nagyon finom illata van. Testre használom fürdéskor, nem szárítja ki a bőröm.

zsizi

2018. május 6.

Hááát..igen is meg nem is. Nem igazán szerettem az illatát, a csomagolásban jobb volt, mint bőrön, vízzel elegyedve. Nem igazán táplálta a bőrömet, meg merném kockáztatni, hogy még kissé ki is szárította. Szeretem a natúr szappanokat, de ennek az INCI-je sem túl szép. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.