Yamuna

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissveraa, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Kellemes illata a mindennapi élet tökéletes kísérője. Ez a lágy és krémes szappanunk visszaállítja bőröd rugalmasságát és kezed visszanyeri természetes szépségét. Finoman habzik és sokáig elég.

LivErpool

2019. március 15.

Elsősorban hulladékcsökkentés miatt kerestem szappant, próbáltam minél bőrbarátabb megoldást találni. Meggyőztek az itteni vélemények, így ő jött velem haza. Csak tusolásra használtam, arcomra nem merem. Egy fürdésen "vagyok túl", közben fura volt, mintha szárítana, viszont a zuhany végeztével mégis puhább lett a bőröm :D és úgy érzem, le is nyugtatta. Visszafogott, de kellemes illata van, nekem bejön az is.

LivErpool
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

TheNancy07

2019. február 14.

Évekig csak ezzel mostam az arcomat. Igazából semleges volt a hatása, kicsit szárított, szóval inkább nyáron volt megfelelő. Az illata nagyon finom, a csomagolása bejövős, de semmi extrát nem tudnék mondani, ami miatt megéri az ezer forintját. Átlagos.

TheNancy07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

lauraaaa

2018. október 23.

Teljesen véletlen választottam ki még tavaly karácsony körül a Müllerben.
Valami természetes cuccra vágytam, bár nem ismertem az összetevőket és itt megnézve nem túl szépek.
Viszont most az egyszer nem érdekel, ugyanis nagyon nagyon sok arclemosóval próbálkoztam azóta is, de egy sem működött nálam, csak ez. Az illatát is imádom. Majdnem egy éve használom az Isana elektromos keféjével, a bőröm utána nagyon tiszta, puha és nem száraz. Több mint a fele megvan még :D
Ez biztosan az örök kedencem marad.

lauraaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Teljesen véletlen választottam ki még tavaly karácsony körül a Müllerben.
Ez biztosan az örök kedencem marad.

Lilium

2018. szeptember 4.

Szeretem ennek a termékcsaládnak az enyhén marcipános illatát, így gondoltam hogy kipróbálom a szappant is. Mostanában ezzel zuhanyzom, kis fürdőpamaccsal habosítom fel. Jól tisztít, de mégsem szárítja a bőrömet, viszont az illatát használat közben és után nem érzem magamon.. Aztán ki tudja, lehet csak azért mert a testvajjal együtt használom és annak annyival intenzívebb az illata, hogy ezt már meg sem érzem. 😅 Tetszik, tetszik, de a tusira is kíváncsi vagyok.

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Kmetyek

2018. augusztus 13.

Nagyon finom illata van. Testre használom fürdéskor, nem szárítja ki a bőröm.

Kmetyek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Nagyon finom illata van. Testre használom fürdéskor, nem szárítja ki a bőröm.

zsizi

2018. május 6.

Hááát..igen is meg nem is. Nem igazán szerettem az illatát, a csomagolásban jobb volt, mint bőrön, vízzel elegyedve. Nem igazán táplálta a bőrömet, meg merném kockáztatni, hogy még kissé ki is szárította. Szeretem a natúr szappanokat, de ennek az INCI-je sem túl szép. Nem venném újra.

zsizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

orsi0210

2018. január 6.

Én kézmosásra használom ezt a szappant, és nem szárít egyáltalán, finom, krémes állagú. Az illata mondjuk nem olyan különleges, de nem rossz.

orsi0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

sztich

2017. október 27.

Nagyon jó! Nem szárít, nem okoz irritációt.

sztich
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Nagyon jó! Nem szárít, nem okoz irritációt.

Pupi1984

2017. október 17.

Gondoltam lecserélem az arclemosómat (Mixa), mert egy ideje csúszós-nyálkás réteget hagyott az arcomon, és az istennek sem bírtam lemosni! Brrrr....úgyhogy gyorsan be is pattintottam a kosaramba ezt a szappant! Szeretem a natúr szappanokat; sokáig Mannáztam, de meguntam az ára miatt és annyira nem is vált be. Na de a lényeg, hogy perfekt kis szappan, csakis jók a tapasztalataim! Fürdök és az arcomat is tisztítom vele! Kellően habzik, nem ázik szanaszét a víztől, kellemes az illata. Nem szárít, nem húzódik a bőröm! Már a harmadik szappan figyel a kád szélén, szóval bátran ajánlom mindenkinek!Nem vészes az ára sem, egy próbát megér! Biztosan kipróbálom a többi Yamuna terméket is!
Mondjuk a parfüm kifejezetten zavar benne, de mivel nálam nem okoz semmilyen problémát, így nem vonok le egy csillagot sem!

Pupi1984
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Lillie

2017. május 11.

Imádom az illatát és már a harmadikat veszem belőle, csak fürdésre használom. De szuper tisztaság érzetem van fürdés után. Érdekes ezt nálam csak szappannal tudom elérni folyékon tusfürdővel nem. Nekem ez A SZAPPAN. Hónapokig elég bár én nem mindennap használom.

Lillie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.