Yamuna

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

A Shea vaj és a fehér moha illatának párosításával, a Yamuna egy egészen mély, de mégis friss, üde illatvilágot alakított ki.

A csecsemők bőrét is gyengéden védi és semmiféle irritáló hatása nem ismert.

senskin

2015. október 27.

Nagyon jó , nem szárít és kellemesen lágy a habja, finom gyengéd az illata! Reggeli arcmosást ezzel kezdem és elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

malna222

2015. szeptember 2.

Az illata inkább érdekes, mint finom. Engem nem emlékeztet virág illatra... Olyan természetes, szappan illatú. Ami viszont meglepő, nem is reménykedtem benne, egész szépen helyrehozta az ekcémát a karomon. Hihetetlen, ez eddig egy szappannal sem sikerült, pedig rengeteget próbáltam már. Szuper!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

incifinci28

2015. április 16.

1 hete használom a mindennapi zuhanyzáshoz és imádom! az illata kellemes, megnyugtató és akár reggelig is kitart, finom krémes a habja és mint ha nagyobb lenne, mint a többi yamuna szappan, sokáig ki fog tartani. ebben a yamuna szappanban sem csalódtam :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Noncsikaaa

2015. január 29.

Az első natúr szappan, ami nem szárítja a bőröm. Az arcomat szoktam vele megmosni, és tökéletesen eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket. Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. Kevésbé habzik, mint egy átlagos szappan, de annyira krémes állagú, hogy az arcbőrömet öröm megérinteni! Nagyon kevés kell belőle, egy hét használat után mintha semmi nem is fogyott volna, biztosan sokáig elég lesz! Nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.