Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jagerpeter1994, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

"Akarod, hogy a tusfürdőd lágyan simogasson? A lágyan édeskés illatú shea vaj bársonyos puhaságot kölcsönöz a bőrödnek, nyugtató hatásával enyhíti az esetleges allergiás reakciókat, bőrproblémákat."

hdori23

2020. május 13.

Update: így a tubus vége felé járva tényleg nagyon megszerettem. Az itteni INCI-vel összehasonlítva nekem ugyanez van meg viszont van benne mandula, ami itt nincs feltüntetve. Az illata ami eddig is zavart, a mandula terhére írható, nekem fanyar,keserű amit még most sem szerettem meg, de az összetevői mégis meggyőznek hogy vegyem meg újra. Meglátjuk pár hónap múlva mennyire fog hiányozni ez a termék,megéri e "szenvedni" a kellemetlen illatával...

Ajándékba kaptam még télen de csak most kezdtem el használni. Az illata nekem olyan semleges, nem tolakodó. Nem habzik túlzottan ami nem zavar. Száraz a bőröm ami fontos nem viszketek utána. Ha elfogy lehet megveszem majd újra meglátom :) - nekem pozitív csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Ditti11

2019. június 14.

Száraz, érzékeny bőrömre vettem és nekem bevált. Tusolás után nem kell testápolóval kenni magam, mert nem szárít, nem irritál, kellően táplálja a bőröm. Az illata olyan semmilyen, nem jöttem még rá mire hasonlít, de a lényeg, hogy nincs erős mű illata. A párom is nagyon szereti, így mindketten ezt használjuk. Vettem hozzá pumpát, h kényelmesebb legyen a használata, ha elfogy csak cserélem és mehet tovább.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

beautygirl80

2019. január 16.

Azért vettem, mert iszonyat száraz a bőröm így a tél közepén és reméltem, h már zuhanyzás közben is tudok vmit tenni. Én azt csinalom, h rajtahagyom a bőrömön amíg letisztítom az arcom,így extra jól beszívja a bőröm. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

lalabel

2018. november 19.

Nagyon jó! Az illata is, az is, hogy ilyen kevés elég belőle, és a bőrömnek is jót tett. Csak azért nem veszem újra, mert próbálok leszokni a műanyag flakonokról.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Lilium

2018. október 18.

Ki szerettem volna próbálni, mert a termékcsalád többi tagját nagyon szeretem és persze az illatukat is imádom. Ennek sajnos az illata kicsit más, nem olyan finom számomra mint a többinek.. Maga a tusi teljesen rendben van: jól habzik, ezért kevés kell belőle, tisztának érzem magam tőle, de közben nem szárít. Viszont nem túl nagy szám, szerintem ez a kiszerelés ilyen áron nem feltétlen éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 18.

Lunann

2018. február 27.

Nálunk Ő az intimmosakodonk. Amióta nem használunk állatkísérletes márkákat, kutatok a piacon, hogy mivel helyettesíthető a dove, nivea es társai csodás intimmosakodoja. Először a joghurtos szappant próbáltam ki odalentre a Yamunatol, de a boltban a lányok óva intettek a szappan intim területen valo alkalmazásától, a nem megfelelő ph értek miatt. Ok ajánlottak a shea vajas tusfurdot intim területre, es lám, tökéletesen működik. Nem csip, nem irritál, nem szarit. Meg Németországból is gondolkodom az utánpótlásról, annyira szeretjük! :) a férjem is ezzel mossa magát ott. Tőle sem érkezett meg panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

derienart

2018. február 17.

Nekem nem jött be.

Külső: első gondolatom, hú ez de pici. Amúgy igényes, szép.

Illata: nekem nagyon mű illata van

Habzás: egyáltalán nem

Tisztítás: teljesen jó

Tekintetbe véve, hogy nem irritálja az ekcémás bőröm és kevés is elég belőle kap egy 3-ast, de biztos nem veszem újra, mert ezért a teljesítményért nagyon drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Nekem nem jött be.

Külső: első gondolatom, hú ez de pici. Amúgy igényes, szép.

Illata: nekem nagyon mű illata van

Habzás: egyáltalán nem

Tisztítás: teljesen jó

sttramara

2018. január 3.

Ezt a terméket nagyon rég kinéztem,mert imádom a sheavajas kozmetikumokat,meg ugye magyar termék,szeretem ezeket kipróbálni.Az árát meglátva azonban gyorsan léptem el a polctól 😅 Viszont születésnapomra megkaptam ezt a terméket és nagyon örültem neki.Nagyon örülök hogy nem egy nagyon szagos termékről van szó és tényleg nagyon kellemes érzetet nyújt a bőrnek,isteni vele fürödni.Nem habzik fel,de tényleg annyira természetes termék,hogy így látva tényleg megéri az árát.Nagyon nagyon szeretem 😍

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

szilvike94

2017. július 9.

A második Yamuna tusfürdőm (a KM boxos szőlős volt az első). Az illata egyáltalán nem tetszik, olyan mesterkéltnek érzem. Viszont nem szárít, nem irritál, puha lesz utána a bőröm. Nem olcsó, viszont kevés kell belőle, és szoktam keverni a kedvenc LRP tusfürdőmmel, így lassabban fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Loona

2017. június 10.

Nemrég egy ajándékutalványnak köszönhetően bevásároltam Yamuna termékekből, és (ha már nem az én pénztárcám bánta :D ) olyan termékeket is megvásároltam, amiktől korábban pont az áruk tartott vissza. Így került ez a tusfürdő is a fürdőszobapolcomra. A shea vajas samponjukat akkor már pár hete használtam, és nagyon szeretem az illatát, reménykedtem benne, hogy a tusié is ugyanolyan lesz - és igen! :)

Szerintem nagyon finom illata van, édeskés, kissé marcipános, elég erős, intenzív, mégis úgy tud édes lenni, hogy nem válik fullasztóvá és tolakodóvá számomra (alapvetően nem szeretem az édes illatokat, melegben meg azt a keveset sem viselem el, amit amúgy hűvösebb időben igen), egyelőre most, ebben az egyre egyértelműbben nyárias időben is szívesen használom, míg a többi épp nyitott tusimat sorra "teszem el télire", mert már túl intenzívnek találom az illatát ebben a melegben.

A csomagolásról itt is csak azt tudom leírni, amit a szőlőmagolajos tusinál is leírtam: külsőre nekem nagyon tetszik: szép, áramvonalas, letisztult, ennek pedig, annak ellenére, hogy több szín van rajta, a szín- és képi világa talán picit még a szőlőmagolajosénál is jobban tetszik, olyan "szépen egyben van" :)
Ez a tusfürdő jóval hígabb állagú, mint a szőlőmagolajos (bocs, hogy mindig ehhez hasonlítok, de ezelőtt csak azt próbáltam még a Yamunás tusik közül), ezért sokkal egyszerűbb kinyerni a flakonból, nem kell nyomkodni, mert lefordítva kifolyik magától - de nem ömlik, csak szép lassan, ezért jól adagolható, ehhez a csomagoláshoz (ha nem használunk pumpát) ez az állag tökéletes szerintem.

A tusfürdő maga színtelen, folyékonyabb állaga miatt könnyű eloszlatni, alig habzik, de teljesen jól tisztít, és egyáltalán nem szárítja a bőrt. Összességében abszolút jó minőségű tusfürdőnek gondolom, és az egyetlen komolyabb problémám ugyanaz vele, mint a szőlőmagolajossal: az ára szerintem indokolatlanul drága, és alapból nem vinne rá a lélek, hogy ennyiért megvegyek egy tusfürdőt, mert ebből a terméktípusból 300 forint körül is kapok hasonló minőséget. Nyilván nem natúrt és magyart, de ez a két érv több mint egy ezrest pluszban nem indokol nekem. Viszont ennek az illatával jelenleg annyira nagy a szerelem, hogy ha a flakon elfogyásakor is hasonlóan érzek majd, akkor még az is lehet, hogy meglepem magam újra eggyel, amolyan ajándékként magamnak, kivételes alkalomra. De azért remélhetőleg kifogok hozzá egy akciót :P :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Hidratálók: Peg-90, Sodium PCA, Glycerin, PEG-9

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.