Yamuna

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KrémesenSzépAzÉlet, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kollagént tartalmaz, amely segít puhává és bársonyossá varázsolni az érzékeny és gyakran érdes hatású bőrt is, ragyogóvá és fiatalossá téve azt. Ezen kívül kétféle hyaluronsavval gondoskodik a bőr feszességének, rugalmasságának megőrzéséről. A krém alapja egy sheavajból, kókuszolajból és babassu olajból álló kompozíció, amik megelőzik a bőr kiszáradását és idő előtti öregedését, valamint nyugtatják az irritált bőrt.

Parabén-, paraffin-, színezék- és illatanyagmentes termék.

Antalreni

2020. szeptember 10.

Érzékeny, rozáceás arcomra kerestem hidratálót, pár napja használom. Nálam nem okoz allergiás reakciót, sem pattanásokat, eddig nincs negatív tapasztalatom. A száraz részeket szépen hidratálja, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, puha tőle a bőröm. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

bettina28

2020. július 4.

Az összetevői nagyon szépek, szerettem volna szeretni de nem megy. Sajnos akárhányszor próbálkoztam vele, másnapra sok apró kis piros pötty jelent meg az arcomon. Egyébként felvitel után nagyon hamar beszívódik de azonnal kipirosodott tőle a bőröm. A párom szerint nagyon büdös, minden alkalommal megérezte hogy már megint a "büdös" krémet kentem fel az arcomra. Nem venném újra semmiképpen, és a maradékot kézkrémnek fogom elhasználni télen ha a kezem bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

pilleriin

2019. február 8.

Első alkalommal csípett, pattanásokat is okoz de tényleg lehet érezni a hidratáló hatást.

Update: ha zuhanyzás után használom, iszonyúan csíp. Kuka. Rozaceával szerintem kerüljétek. Messziről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

narudina

2019. január 10.

Szépen összeállított, nagy választékú termékcsalád! A krém állaga jó, a hatását viszont nem sikerült kiderítenem, az én esetemben negatív volt! Nekem sajnos azért okozott csalódást, mert bár érzékeny bőrre ajánlják ezt a krémet, többszöri kipróbálás után ekcémám lett tőle! Eleinte csak vörös foltok keletkeztek az arcomon, de mivel első alkalommal más krémet is használtam,nem voltam biztos benne, hogy melyik krém okozza a kivörösödést. Így félreraktam és pár hónap után ismét kipróbáltam. Sajnos most már az ekcéma is megjelent, így többször nem próbálom meg felkenni. Mivel én a Gl.. K... márkájú hajápoló szerekre is allergiás vagyok, gondoltam megnézem, melyik alapanyag közös bennük, de sajnos nem találtam ilyet. Így jelenleg fogalmam sincs melyik összetevő okozza az allergiát. Természetesen lehet, hogy csak az én különös érzékenységem a "hibás" , ennek ellenére emiatt nem tudok jobb pontot adni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

tamara428

2019. január 8.

A Mixa Hyalurogel Light krémét cseréltem le erre, mert ki akartam próbálni ezt a természetesebb vonalat. Tetszik az illatmentessége, de az állagával még barátkozok. Nem rossz, csak olyan fura a másik hidratálóm után. :D Általában este szoktam feltenni, a bőröm gyorsan felszívja, és reggelre selymes, puha arcbőrrel ébredek. A könnyen kipirosodó bőrömet (rosacea) nem irritálta, nem hagyott zsíros érzetet maga után. Kellemes krém, mindenképp megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Boquerona927

2018. december 17.

Nem parfümözött, illatmentes alap krém. Évekig ez volt a nappali arckrémem, nem hagy zsíros érzést és jól hidratál. Nincs különösebben gondom a bőrömmel, ezért nem tudom hogy érzékeny bőrre tényleg megfelel-e. Ebben az árkategóriában nekem ez a krém vált be legjobban pedig sokat kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

Bogyo96

2018. július 24.

Nagyon jól hidratál, érezni, hogy nem csak zsíros. Aki az üvegtégely miatt rinyál annak üzenem, hogy környezetbarátabb, mint a műanyag mert az üveg a legjobban újrahasznosítható anyag. Jó lenne ha a nők a tömeges kozmetikum vásárlásnál erre is gondolnának... De ez egy másik oldalra való téma :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

debr89

2018. június 26.

Semmi extra. Hyaluron és kollagén elégé az INCI végén kullog. Az üvegtégely szerintem felesleges (mindig félek, hogy leejtem). Nem okozott pattanásokat, hamar beszívódok, ezért kap 3*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Asianlover

2018. március 8.

Update: még a dekoltázsban is képes volt pattanásokat okozni, kézkrémmé fokoztam. Ennél lejjebb már csak a lábkrém lenne...

Rajtam még ez a krém is képes volt kihozni a kis göböket a homlokomon. Hidratáló képessége erős közepes. Dekoltázsban végezte, várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Emiii

2017. december 10.

MIZON kollagén szérum után használtam, gondolván, hogy egységben az erő, de semmi extrát nem véltem felfedezni.
Elegáns az üvegtégely, de fölöslegesnek érzem. Bár nem hajigálom a krémeimet, mégis pánikoltam, nehogy egyszer lesöpörjem a polcról. Az 50 ml kiadós, de ennek ellenére túlárazott, mert nem nyújtott többet, mint egy olcsóbb arckrém. Nem tudtam egy éven belül elhasználni (csak esténként használtam), kb. 5-6 ml maradt az üvegben, megbüdösödött, így ki kellett dobnom. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Collagen, Sodium Hyaluronate

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: ITT

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben