Yamuna

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Genever, Módosítva: 2018. február 19.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

"Dobd fel a fürdőzést ezzel fantasztikus, gyümölcsös illatú tusfürdővel! Finoman habzó, antioxidánsokban gazdag tulajdonsávával a mindennapi fürdés igazi élmény lesz számodra! A Yamuna Vörösáfonyás tusfürdő kíméletesen tisztítja bőrödet, emellett ápol és hidratál."

Captainblonde

2018. március 13.

Kellemes illatú tusi ez, én zuhanyozáshoz használtam és eléggé horrorisztikus volt az intenzív piros színe, olyan volt mintha vérrel fürödtem volna :D De nem szárította ki a bőrömet, és viszonylag hosszantartó az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.