Yamuna

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: eszter010, az összetevőket feltöltötte: stepetra, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyorsan felszivódó kézkrém.

Regenerálja, védi és ápolja a száraz, érdes bőrfelületet. Mélyre ható és sokáig tartó hidratálást nyújt a kéz bőrének.

vargacilii

2015. november 16.

Isteni illata van, puha kezeket varázsol! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Isteni illata van, puha kezeket varázsol! :)

oviki

2015. augusztus 5.

Az illata jó, de szerintem nem hidratál olyan jól, ráadásul nagyon nehezen szívódik be, és ilyen zsíros réteget képez a bőrön, ami nagyon zavaró. Egy részét elhasználtam, de aztán kidobtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

kesha420

2015. március 27.

Az illata csodás, az állaga sűrű, de az én bőröm gyorsan beszívja és nagyszerűen hidratál, amire a kezemnek sajnos nagy szüksége van. Eddig a TBS kenderes kézkrémét használtam, aminek rettentő szaga van és drága is, bár tény, hogy hatásos, na de ez a csoda, még őt is lepipálta, szóval a kis büdit innentől biztos nem veszem újra. Akinek extrán száraz a keze, annak nagyon ajánlom, a legjobb kézkrém amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Alexxis

2015. január 12.

Nem teljesen igaz hogy gyorsan felszívódik, hosszabban hagy egy furcsa vizes-olajos utóérzetet, csúszós marad utána a kezem. Ezt a kis kényelmetlenséget leszámítva szeretem, jól hidratál, nem irritál. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Lanolin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology