Yamuna

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Durcimokus, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kollagén regeneráló olaja segít megőrizni a bőr rugalmasságát, puhává, feszessé varázsolja az érett bőrt. E- vitaminban és K- vitaminban gazdag, erősen antioxidáns hatású, így véd a környezeti ártalmaktól. Öregedégátló olaja arctisztításra is kiválóan alkalmassá teszi.

Megany

2019. május 16.

Fantasztikus illata van,a hatását majd meglátjuk!
Mindenesetre anno,az Afroditának volt egy hasonl illatú,nagyon finom testápolőja,amit ha használtam még másnap is éreztem...
Nemtudom mi ez az illat és hogy érik el a tartóssgot,de nagyon tetszik,szerintem nem mű!
SUPER!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Fantasztikus illata van,a hatását majd meglátjuk!
SUPER!

lalabel

2018. november 19.

(Ez már az új.)

Tudom-tudom... Műszőlő szaga van, tényleg nagyon durva, és én tulajdonképpen nem szeretem az ilyesmit... De ennél a szappannál egyszerűen rajongok érte. Nagyon fincsi. :) Mi csak kézmosásra használtuk, gyorsan elfogyott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

(Ez már az új.)

Dumitutoj

2018. július 20.

Egyik kedvenc szappanom, tusoládhoz is ezt használom, ha van itthon. Az illata is kellemes, a bőrt nem szárítja, így számomra tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 20.

dez

2018. február 24.

Imádom az illatát, fürdés után az egész ház illatozik tőle. Kicsit kényelmetlenek az éles sarkai, de ha lekopik, semmi rosszat nem tudok rá mondani. Évek óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Anyezz

2017. november 8.

Isteni illata van, nem vettem észre, hogy szárítana. Többször vettem másoknak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

revontulet

2017. június 2.

Fenntartasaim vannak a szappanokkal szemben, mivel azt tapasztaltam legtobbszor, hogy szaritjak a bort. Ez kivetel, nagyon kellemesen hidratalt lesz a borom hasznalata utan. Csak a testemre hasznalom, de nagyon bevalt. A bonusz meg hozza az, hogy a felkaromon levo csunyasagot (keratosis pilaris) is gyonyoruen halvanyitja, szinte mar alig latszik, ezert mindenkeppen jar neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

fabyen

2017. március 8.

Szappanmániám újabb "áldozata" volt ez a darab. Az elején a sarkai miatt nem állt kézbe, de a sarkak elkopása után ez már nem volt gond. Kellemes és visszafogott illata volt, amit a szappan végéig lehetett érezni, nem tűnt el menet közben, mint más szappanoknál szokott. A habja apró és selymes, arcmosásra is használtam, nem szárította a bőröm egyáltalán. Ráadásnak sokáig kitartott, még napi szintű használat mellett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

Anheszenamon

2016. február 11.

Isteni az illata, zuhanyzás közben finom habot képez. DE: nekem sajnos szárítja a bőrömet. Nagyon sajnálom, mert egyébként egy nagyon jó kis szappan lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

Holdfény

2016. január 21.

Lenyűgöző illat, fantasztikus hatás... selymesen puha és hidratált bőrt varázsol. Én a DM-ben vettem 900 Ft-ért, és bár lehetne picit olcsóbb, mégis bármikor újravenném. Hatalmas 5-ös és nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Panda

2015. november 6.

Nem igazán tudtam mi alapján válasszak a Yamuna szappanok közül és ennek az illata teljesen levett a lábamról.
+ meglepődtem mennyire fantasztikusan habzik
+ nagyon finom az illat - éppen hogy csak érezni lehet a bőrön
+ meglepődtem mennyire jó érzés volt az arcomra való használat, nem feszült, nem húzódott a használata után

- formája nagyon szögletes és annyira nem áll kézre az elején
- úgy látom, hogy ez fény sebességgel fog elfogyni :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

+ meglepődtem mennyire fantasztikusan habzik
+ nagyon finom az illat - éppen hogy csak érezni lehet a bőrön