Yamuna

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BonnyBunny, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Lassan habzó, bőrbarát samponunkat sokan választják száraz és töredezett hajra. Kíméletesen tisztítja a hajszálakat, ápoló anyagai regenerálják és csillapítják a viszkető fejbőrt. A hajad könnyen fésülhető és puha tapintású lesz.

Reini

2019. augusztus 26.

Hát ez valami borzalom. Életemben nem sajnáltam ennyire valamiért a kifizetett pénzt.
Amikor kibontottam és kiöntöttem a tenyerembe, hát csak néztem. Átlátszó, homogén takony.
Aztán amikor a fejbőrömmel érintkezett -én ilyet még életemben nem éreztem- azonnal durva reakcióval válaszolt a bőröm, égett, húzódott, ki is vörösödött végig.
1 hónap kellett mire helyreállt, az idő alatt 2x mertem megmosni...
Ne adjatok rá pénzt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

1 hónap kellett mire helyreállt, az idő alatt 2x mertem megmosni...
Ne adjatok rá pénzt..

kovacsv05

2019. május 11.

Fantasztikusan jó! Nem zsírosít, nem iritál! Mellette a hajmosást kitoltam heti egy alkalomra. Nem nehezíti el a hajam, illatos, fényes lesz tőle! Kár, hogy nem találtam meg hamarabb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

senskin

2019. április 22.

Sajnos nem vált be, lapos nagyon tőle a hajam és hamar bezsirosodik, egy nap alatt semmilyen tőle a hajam. ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

lildiko

2018. augusztus 25.

Anno a tusfürdő után az illata miatt vettem meg, mert egyszerűen imádom, a mai napig ha bemegyek a fürdőszobába, bele-beleszagolok. :D Bajom nincs vele, de annyira nem is szerettem, nekem nehéz volt vele hajat mosni, plusz elég nagy mennyiség kellett a hajamra, pedig nekem amúgy vékony szálú a hajam, és nem valami dús. Reméltem, hogy a fejbőr irritációmon majd segít, mivel ezt ígéri, de sajnos nem. Igazából már feladtam, hogy bármi is segít ezen, szóval annyira nem lettem csalódott. (Azóta megtaláltam erre a csodaszert: FLP Aloe First spray és/vagy a Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel. ♥) Nekem három csillagot ér, mert nem szerettem vele hajat mosni, de azért rossznak se rossz. Igazából ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor az utolsó csillagot az illata miatt kapja. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

nocika113

2018. július 19.

Véletlenül kaptam le a polcról, a levendulás után vissza akartam térni a ligetszépe olajos változatra. Kifejezett probléma nincs vele, a hajam a másik kettőt (levendulás, ligetszépe) jobban kedveli, de zokszó nélkül fogom elhasználni. Engem az illata sem zavar

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

BonnyBunny

2018. március 18.

Az illata nagyon finom, szép fényessé teszi a hajat, elnehezítés nélkül. Vékony szálú, derékig érő szőke festett hajam van, zsíros hajtövekkel és száraz végekkel. Nem zsírosított, de nem is tolta ki a mosás közti időt. Nekem nem szárította a hajam, és már az újra vételén is elgondolkodtam, azonban kb. a flakon felénél elkezdett korpásodni tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Vexi

2018. február 15.

Dm box jóvoltából használom a terméket, nekem eddig nagyon tetszik, illata, állaga, minden téren. Viszont ahogy most megláttam az összetevőlistát, és ezt a sok negatív kommentet, picit meglepődtem. Nem biztos, hogy veszek újat ha ez elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

CeCeDrake

2017. november 23.

Szárítja a hajat és a fejbőrt.
Az összetevők nem szépek, nem is zavarna, ha nem ilyen pure márka lenne.
Gyorsan megromlik. Én még nem láttam sampont megromlani. Addig bőven el lett használva, de ez???
Szőlőmagolajos termékeket vásároltam, de a megbontottak - ezzel együtt - mentek a kukába!!! Testápoló, tusfürdő, meg ez!
Számomra pénzkidobás volt.
Többet nem vásárolok tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Szárítja a hajat és a fejbőrt.
Az összetevők nem szépek, nem is zavarna, ha nem ilyen pure márka lenne.
Számomra pénzkidobás volt.
Többet nem vásárolok tőlük.

Csobanka

2017. október 9.

Az illata isteni. Magister Honeyblond balzsammal tökéletes párost alkotnak. Én néha sokat használok, úgy már szárít. Meg kell találni az egyensúlyt, hogy habozzon de ne legyen túlkoncentrált arányú sem a felvitel. Ár-érték arányban is rendben van, aki szétnéz a natúr samponok piacán tudja, hogy ez messze van a túlárazástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

bettina28

2017. július 13.

Ez az összetevőlista.... Hát nem győzött meg maga a termék se, de most még a székről is majdnem lefordultam... A termék egyébként szerintem iszonyatosan túl van árazva, az illata egyáltalán nem marad meg. Az nem is lenne gond önmagában hogy nem habzik, de semmi extra ezen kívül. Viszont nemrégiben az egyik ilyen samponom idő előtt megromlott, ezért többet nem is vennék már belőle. Szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.