Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

Regeneráló tusfürdő száraz, vízhiányos és rugalmatlan bőrre.

Lilium

2019. november 20.

Nem tetszik. Szeretem a Yamuna termékeket, de ez eddig a legnagyobb csalódásom. Már tényleg tubusos és csak 200 ml, a csomagolása egyébként tetszik. Nagyon híg, átlátszó folyadék, pamaccsal azért ez is habzik. Nem szárít, nem irritál, jól is tisztít, de konkrétan romlott szaga van, ahogy felkenem magamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

orsi0210

2019. október 24.

Az állaga nem túl szokványos a többi tusfürdőhöz képest, mivel alig habzik, bár engem ez nem zavar, mert szépen tisztítja és puhává teszi a bőrömet.
Az illata a tubusból intenzív és nagyon kellemes, de ahogyan előttem is írták, bőrrel érintkezve valahogy előjön egy furcsa mellékillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

SpaceLady

2019. október 20.

Nagyon gyorsan fogy, mivel nem igazán habzik,de emiatt nem tudok pontot levonni. Selymes, krémes, nagyon jól hidratál. Az illata nem fogott meg, de nagyon szeretem a tusit. Maradok ennél, ennyit megérdemlek, még akkor is, ha nem túl gazdaságos.

Ja, egyébként csak 200 ml és tubusos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Ja, egyébként csak 200 ml és tubusos.

tara95

2019. június 16.

Kivételesen nem km box, hanem a pasi érdeme. Avagy így csinálj gyereknapot egy krémmániásnak: müller, amire csak ránézel azt bedobálja a kosárba és meg is veszi. Mondván: ,,menyasszony vagy, használd ki" hála Istennek, mióta az eszemet tudom ilyen, úgyhogy nem vettem komolyan, de nagyon örültem :)

Így ugrott be ez a darab is, mégpedig azért mert imáádom a yamuna szőlős vonalát meg általában a szőlős termékeket. A szappanjuk is listás volt, csak annak sajnos elillan idővel az illata, ezért döntöttem a tusi mellett. Megújult, már tubusos, lágy a csomagolása.

Maga a termék kellemesen habzik, (bár én ezt pont leszrom) nem szárít (nagyon fontos!!) és megfelelően eltávolítja az izzadtságot, lecsapott szúnyoglábat és hasonlókat (gyűlölöm a nyarat, mondtam már?). Egyszóval: vigyétek, hétköznapi kis kényeztetés :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Ditti11

2019. június 14.

Szeretem a Yamuna termékeket, sokat kipróbáltam már. 2 tusfürdő van, amihez mindig visszatérek, az egyik a shea vajas a másik ez a szőlőmagolajos. Nem szárít, nem irritál. Kíméletesen tisztít, selymes tapintású lesz tőle a bőröm. Az illatát én szeretem. Lehet tusoláskor kicsit erős, de utána nagyon finom illata van a bőrömnek. Ajándékba is többször vettem és mindenki visszatérő vásárló lett. Plusz pumpa erre is kell, mert nem szeretem a fémkupakot lecsavarom és fejre állítom kemény flakont izomból horpasztom macerát, de ezért nem vonok le a termék értékéből pontot. Bízom benne, hogy a csomagolásra valami praktikusabb és környezettudatosabb megoldást hamarosan kitalálnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Hedör

2019. május 27.

Én imádom! Számomra nem átlagos tusfürdő. Sokkal jobban hidratál. Szeretem a kissé olajos tapintását, a tiszta szőlő illatát. Én már használtam olyat, aminek igazán mű illata volt.
A csomagolása már nem ilyen. Ja, és habzik. No, nem úgy mint egy kommersz tusfürdő, de éppen eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

reni24

2019. május 24.

Nagyon szeretem a yamuna termékeit, ez a termék sem kivétel. Nagyon finom illata van ami a fürdés után is megmarad. Használata után a bőröm puha és sima lesz. Számomra az ára borsós, ezért csak 4 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Blackxentric

2018. november 2.

A flakonban nagyon finom illata van, de amint a bőrömmel érintkezik vagy vízzel nem tudom, de romlott cefre szaga lesz. A szag pedig egy darabig érezhető a bőrömön. Kellemesen tisztít, de ez a bűz botrányos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Virvatuli

2018. november 2.

Előrebocsátom, hogy szeretem a Yamuna tusfürdőit, többet kipróbáltam már, és elégedett voltam velük. Egyáltalán nem bánom, ha egy tusfürdő nem habzik, mivel nekem a habzás = szárítás, ezért sokkal jobban szeretem a gyengéd, ápoló hatású termékeket. De ennek a rettenetesen erős műszőlő-illata megöl. Úgy jártam vele, mint az egyik előző hozzászóló: ott áll a kád szélén, és nem akar elfogyni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 2.

Chrissy

2018. október 18.

Nem szeretem. Teljesen olyan az illata, mint annak az aloe veras italnak, amiben aloe darabok úsznak. Nekem nem tetszik. Az állaga elég híg, mégis géles. Nem habzik. Elég sok kell belőle, mégse érzem magam tisztának tőle. Száraz bőrre való, de a bőröm állapotán nem változtatott, ugyanúgy száraz. A kupakja csavaros, ettől kényelmetlen használni. Nem tudok mire csillagot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.