Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2019. március 18.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

Regeneráló tusfürdő száraz, vízhiányos és rugalmatlan bőrre.

Bettina1984

2020. június 2.

Gyorsan a lényegre is térek.
Nagy reményeket fűztem hozzá, de egy nagy csalódás volt számomra.
A bőrömön az illata förtelmes és nem éreztem azt, hogy hidratált. Többet vártam tőle

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 2.

Gyorsan a lényegre is térek.
Nagy reményeket fűztem hozzá, de egy nagy csalódás volt számomra.

Asztraia

2020. március 30.

A szőlős szappan isteni, de ez....
Pont a szappan isteni illata miatt vettem meg, hogy biztos tusiban is ilyen fini illata lesz, de fúúúúú....hát engem akárhová tesznek, ennek nem illata, hanem szaga van....romlott must szaga.
Biztos van pozitívuma is ennek a terméknek, de sajnos ez a szag elnyom minden más tulajdonságot.
Nagy csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

A szőlős szappan isteni, de ez....
Nagy csalódás :(

kockasfulu

2020. január 31.

Nagy kedvenc. Nagyon kíméletes a bőrhöz, sokkal puhább lesz tőle, mintha bármi más terméket használnék. Valóban híg, de nem felvizezett, "anyag" minden része. Égészen keveset használok egy fürdéshez belőle. A Yamuna többi illatát nem bírom, de ez kifejezetten kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

lalabel

2019. december 30.

Én még a flakonos változatot vettem meg.

Nekem ez most nem jött be... A hasonló illatú szappant szeretem, ezért reméltem, hogy a tusfürdőt is fogom. De ilyen töménységben ez az illat émelyítő, idegesítő, egyáltalán nem esik jól vele mosakodni. Ráadásul sajnos szárítja a bőrömet, pedig a márka sheavajas tusfürdője kifejezetten jót tett neki. Nem fogom elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 30.

Én még a flakonos változatot vettem meg.

Lilium

2019. november 20.

Nem tetszik. Szeretem a Yamuna termékeket, de ez eddig a legnagyobb csalódásom. Már tényleg tubusos és csak 200 ml, a csomagolása egyébként tetszik. Nagyon híg, átlátszó folyadék, pamaccsal azért ez is habzik. Nem szárít, nem irritál, jól is tisztít, de konkrétan romlott szaga van, ahogy felkenem magamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

orsi0210

2019. október 24.

Az állaga nem túl szokványos a többi tusfürdőhöz képest, mivel alig habzik, bár engem ez nem zavar, mert szépen tisztítja és puhává teszi a bőrömet.
Az illata a tubusból intenzív és nagyon kellemes, de ahogyan előttem is írták, bőrrel érintkezve valahogy előjön egy furcsa mellékillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

SpaceLady

2019. október 20.

Nagyon gyorsan fogy, mivel nem igazán habzik,de emiatt nem tudok pontot levonni. Selymes, krémes, nagyon jól hidratál. Az illata nem fogott meg, de nagyon szeretem a tusit. Maradok ennél, ennyit megérdemlek, még akkor is, ha nem túl gazdaságos.

Ja, egyébként csak 200 ml és tubusos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

Ja, egyébként csak 200 ml és tubusos.

tara95

2019. június 16.

Kivételesen nem km box, hanem a pasi érdeme. Avagy így csinálj gyereknapot egy krémmániásnak: müller, amire csak ránézel azt bedobálja a kosárba és meg is veszi. Mondván: ,,menyasszony vagy, használd ki" hála Istennek, mióta az eszemet tudom ilyen, úgyhogy nem vettem komolyan, de nagyon örültem :)

Így ugrott be ez a darab is, mégpedig azért mert imáádom a yamuna szőlős vonalát meg általában a szőlős termékeket. A szappanjuk is listás volt, csak annak sajnos elillan idővel az illata, ezért döntöttem a tusi mellett. Megújult, már tubusos, lágy a csomagolása.

Maga a termék kellemesen habzik, (bár én ezt pont leszrom) nem szárít (nagyon fontos!!) és megfelelően eltávolítja az izzadtságot, lecsapott szúnyoglábat és hasonlókat (gyűlölöm a nyarat, mondtam már?). Egyszóval: vigyétek, hétköznapi kis kényeztetés :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Ditti11

2019. június 14.

Szeretem a Yamuna termékeket, sokat kipróbáltam már. 2 tusfürdő van, amihez mindig visszatérek, az egyik a shea vajas a másik ez a szőlőmagolajos. Nem szárít, nem irritál. Kíméletesen tisztít, selymes tapintású lesz tőle a bőröm. Az illatát én szeretem. Lehet tusoláskor kicsit erős, de utána nagyon finom illata van a bőrömnek. Ajándékba is többször vettem és mindenki visszatérő vásárló lett. Plusz pumpa erre is kell, mert nem szeretem a fémkupakot lecsavarom és fejre állítom kemény flakont izomból horpasztom macerát, de ezért nem vonok le a termék értékéből pontot. Bízom benne, hogy a csomagolásra valami praktikusabb és környezettudatosabb megoldást hamarosan kitalálnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Hedör

2019. május 27.

Én imádom! Számomra nem átlagos tusfürdő. Sokkal jobban hidratál. Szeretem a kissé olajos tapintását, a tiszta szőlő illatát. Én már használtam olyat, aminek igazán mű illata volt.
A csomagolása már nem ilyen. Ja, és habzik. No, nem úgy mint egy kommersz tusfürdő, de éppen eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.