Best of Beauty 2019

Yamuna

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   40 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FReka, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kényeztető, fűszeres simogatás a bőrödnek! A krémesen lágy shea vaj, tápláló szójaolaj és regeneráló méhviasz felel bőröd hidratálásáért, míg érzékeidre a melengető szegfűszeg és élénkítő fahéj kombinációja hat jótékonyan.

Felhasználási javaslat: a masszázstömb a kéz melegétől kenhetővé válik, ezután finoman masszírozd bőrödbe.

KrémesenSzépAzÉlet

2016. november 29.

Én annyira szeretem ezt a terméket, hogy el sem tudom mondani! Igen, zsíros és nehéz, viszont pont megfelelően olvad és a legszárazabb, bajosabb (hideg ekcéma) felületeket rendben tartja rendszeres használat mellett. Főleg a kezeimet kenem vele lefekvés előtt, illetve a lábszáramat, sajnos évszaktól függetlenül mind a kettő hajlamos kirepedezni. Az illatát szeretem, nem irritál, ez a mennyiség nekem 1-2 hónapra elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene