Yamuna

Ár:   1225 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. február 25.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

"Pihenés, relaxálás, testi-lelki újjászületés a varázslatos kelet misztikus illataival. Masszázs közben a vendég teste felfrissül, elméje megtisztul, egyúttal a negatív gondolatok is úgy eltűnnek, mintha soha nem is lettek volna. A kellemes illat ellazít és kikapcsol a hétköznapok taposómalmából. Férfiaknál és nőknél egyaránt tökéletes választás."

Antioxidánsok: Tocopherol