Yardley

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PerfumePippi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. augusztus 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Zöld virágos chypre illat.

Fejjegy: citrusos jegyek, neroli, alma

Szívjegy: dália, rózsa, bazsarózsa

Alapjegy: pacsuli, cédrus, pézsma

3tara2

Korcsoport: >54
2021. július 13.

Ó, én ebben a rekkenő hőségben imádom használni. Talán az illaton kívül még frissít is. Ráadásul megfizethető, nem egész 5000 ft körül mozog az 50 milis ár.
Friss zöldes aromákba hajló illat szépen felismerhető dália jegyzetekkel.
Tuti hogy minden szintetikus benne, de nem érdekel, mert egyben van az egész kölni!
Érezni benne a rózsát is, pacsulit is meg loncot veszek ki még, pedig nem említik.
Külön bónusz, hogy ebben a párás 80 fokban órákon keresztül rajtam van.
Teljesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 13.

Friss zöldes aromákba hajló illat szépen felismerhető dália jegyzetekkel.
Külön bónusz, hogy ebben a párás 80 fokban órákon keresztül rajtam van.
Teljesen elégedett vagyok vele!

mariasoros

2020. augusztus 12.

Anglomán lévén természetesen ismerős volt számomra a Yardley márkanév. Drogériás portyázás során bukkantam erre a kincsre 1400 Ft-ért. Hazahoztam és szeretem. Kellemes tavaszi-nyári illat, zöld, ropogós kezdéssel, ami hamar átvált nagyon elegánsan virágosba. Citrusok és virágok- a lehető legjobb nyári illat számomra. Friss, diszkrét, visszafogott. A hatósugara nem nagy és nem igazán tartós. De ennyi pénzért ez nem probléma. Lehet fújni kedvünkre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

lydia

2018. szeptember 1.

Nagyon kellemes, természetes virágillatú. Tavaszra az egyik kedvencem. A tartóssága lehetne egy kicsit jobb, de ebben az árkategóriában szerintem ennyi megengedhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Methyl 2-Octynoate, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Benzyl Benzoate, Citral, Geraniol, Farnesol
Színezékek: CI 14700

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)