yes.pharma

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Extrém nagy mennyiségben tartalmaz tiszta kamilla olajat és cink-oxidot.
  • Lágy krém állagú.

req

2018. június 9.

Másnapra, szinte teljesen elmúlnak tőle a pattanásaim. 2 éve már csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

w411f10wer

Korcsoport: < 18
2018. március 22.

Nekem volt, amikor hatott, de ahhoz minden egyes nap használnom kellett.
Amivel nagyon nem tudtam megbarátkozni, hogy egy éjszakán vagy délutánon át szürke színű legyen az orrom, ráadásul megfogja a szemüvegemet, párnámat, zsebkendőmet, stb. (Ráadásul van egy kamilla-szerű szaga is, de azt meg lehet szokni)
Nekem ez volt az első pattanás-elleni kencém, egy patikában szereztem be. Nagyjából 1 hónapig használtam rendszeresen, később újabb egy hónapig bírta. Drogériákban nem találtam meg, csak az Aknesol zöld színű ecsetelőjét, azóta sem vettem újra, vannak sokkal olcsóbb, intenzívebben szárító termékek is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 22.

Nekem volt, amikor hatott, de ahhoz minden egyes nap használnom kellett.

edina66286628

2017. március 12.

Tényleg csodát művel! Volt, hogy este szétnyomtam a fél arcom, felkentem és másnap nyoma sem volt pirosságnak! Viszont vigyázni kell, hogy ne kenődjön szét éjszaka

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

KremesDi

2017. március 10.

Kicsit nehezen szívódik be, így valóban figyelni kell arra, hogy ne kenjek össze vele semmit, de a hatás nem marad el. Nagyon sokáig elég, gazdaságos, ügyes megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

szaadri

2016. július 21.

Kicsit érdekes látvány, mintha betonszerű masszát kennénk az arcunkra. :) Nekem klasszul bevált, elég sokat kell pöttyinteni egy pattira, de sűrű, úgyhogy ott marad. Reggelre szinte elmúlik a gond mindig. Eddig az egyik leghatásosabbnak mondható, de az ára kissé borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

LathatatlanOzike

2016. június 26.

Nem ártott, de nem is használt. Pár alkalommal próbálkoztam vele, utána feladtam, és majdnem egy egész tubus maradt a nyakamon. Sajnos azóta megromlott, szóval dobhatom ki, aminek nem igazán örülök, mert nehezemre szokott esni a cuccaim kukába hajítása. :)
Ennek ellenére a másik Aknesol terméket nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

Ennek ellenére a másik Aknesol terméket nagyon szeretem!

Emci

Korcsoport: < 18
2016. május 4.

Sajnálom, hogy másoknak nem jött be a krém :/
Patikus ismerősöm ezt vette nekem/ezt ajánlotta a pattanásos kamasz bőrömre:)
Amint megláttam az óriási dobozt az volt az első gondolatom, hogy de nagy krém lehet benne, és amikor megláttam, hogy egy 10g-os csöppség jelenik meg a kezeim közt nem tudtam elhinni, hogy meddig lesz elég:D
A termék színe szürke, ami bőrre felkenve eltűnik.
Elsőnek nem nagyon bíztam a termékben, mert már mindent kipróbáltam a pattanások elleni harcban, és eddig semelyik krém se használt :/ és nagyon kellemesen csalódtam, mivel /éjszakai krémnek használom/ egy használat után levitte az összes piros puklit és nem hittem a szememnek, hogy van ilyen, hogy végre megtaláltam a tökéletes krémet!
Olyan 1 hónapja használom és még mindig tartósan küzd a pattanásokkal, és a végén mindig ő győz:) Eddig bármilyen aknét, pattanást megölt 1-2 éjszaka alatt!Nagyon erősen nyugtatja a bőrömet és a pattanásokat is, nem okoz semmiféle bőrirritációt, de nincs is benne semmi irritatív összetevő.Még egyetlen egyszer sem hagyott cserbe, látom az arcbőrömön, hogy nagyon szereti ezt a krémet.
Szerencsére nincs benne Alcohol.Denat, Parfüm, Szilikon és Paraben, mert ezeket az összetevőket nagyon kerülöm.Összetevője is rendkívül csodálatos, nagyon örülök, hogy van benne Cink, mert ha nem lenne benne akkor biztos, hogy nem segített volna ilyen sokat a pattanásokon.
Ára nem olcsó és nem drága, elfogadható.Viszonylag a 10g-os kiszerelése meglepően sokáig bírja.Biztosan nem térek át másik pattanástalanító krémre, maradok ennél a csöppségnél.5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. május 4.

Sajnálom, hogy másoknak nem jött be a krém :/
Patikus ismerősöm ezt vette nekem/ezt ajánlotta a pattanásos kamasz bőrömre:)
A termék színe szürke, ami bőrre felkenve eltűnik.

kissnoncsa

2015. november 13.

Nekem azért használt az ilyen nagy aknékra, úgy is hogy nem nyomtam ki őket előtte, mert még csak éreztem, hogy jön és épphogy tapintani lehetett. Nem egy este alatt inkább kettő-három alatt teljes a hatása, de szerintem drogériás viszonylatban elég jónak mondható, van olyan receptes gyógyszertári, ami kevesebbet ér...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 13.

AnitaKiss39

2015. november 2.

Csak akkor működik, ha előtte kinyomjuk a pattanást, rákenjük és egy éjszakát hagyjuk rajta. Simán ha rákenjük nem használ SEMMIT! Amúgy ha így használjuk, ahogy írtam, akkor nagyon jó. Nem marad heg, nem gyullad újra a kezelt pattanás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

Hidratálók: Lanolin