Yesensy

Ár:   750 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hannabeutygirl, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   eurós boltok

• Visszafogott, naturális színek
  • Tartósság és könnyű eldolgozhatóság

Talc 1 0Mica Kaolin 0 0Magnesium Stearate sz I h 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Pigments sz

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. november 3.

Kezdjük azzal hogy én elképesztően gyűlölöm a pirosítókat. Nem is állnak jól és számomra macerás feltenni. Viszont néha egy lehelletnyi segít feldobni a sminket. Ezt a pirosítot kifejezetten szeretem mivel matt és nem porzik. Szinte egyáltalán. És elképesztően olcsó a minőségéhez képest. Legtöbbször szemhéjpúdernek használom és tökéletesen fentmarad. Nem csodaszer de egy kiváló 4 csillagos kis pirosító :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. november 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.