Yodeyma

Ár:   4645 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: kozmetikamasszazs, az összetevőket feltöltötte: platinakuka, Módosítva: 2018. június 27.

A virágos és édes illatok lágy keveredése egy különleges gyengédséget közvetít. A friss, púderes illatok teszik ideálissá a parfüm mindennapi használatát.

Illatjegyek: bergamott, kamilla, írisz

pirospipacsocska

2019. október 12.

Megszállottan keresem a lágy,kellemes illatú parfümöt,ami kevés összetevőből áll,és nem a mai trendnek megfelelő vattacukrosan édes illat.A Calvin Klein Eternity Intense a nagy kedvencem,de keresnék valami olcsóbb alternatívát is!Ezért vettem ma magamnak egy ilyet,15ml-es kiszerelésben,próbálgatásra .Alapjában véve egy kellemes,lágy illat,de nem estem tőle azért hanyatt.Rajtam szinte csak a kamilla érződik. 😔És elég tartós is,4 órája fújtam magamra,és még mindig érzem.Szerintem is a Bvlgari Petits et Mamans-ra hasonlít az illata is,az üvege is.Elhasználom ezt a kis üveget,de nem fogott meg az illata,sajnos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

EveCarefree

2019. július 31.

Friss, tiszta, fürdés utáni, hintőporos, púderes illat. Mintha épp tisztába tennénk egy babát.
Érdekesen hat egy olyan delejes nőn, mint rajtam, de ezt is szeretem! Az tuti, hogy randira nem ezt fújnám magamra, ott egy kicsit bizarrul venné ki magát. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

40vagyok

2019. június 2.

Nagyon szeretem. Sima, hétköznapi parfümnek használom. A kellemes púderes illat még délután is érezhető. Az összetevők lehetnének "baba-barátabbak" is, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 2.

ritusss90

2019. május 21.

Valóban Bvlgari utánzat. Eszméletlen finom, a tartóssága viszont nulla..
Pedig úgy vágytam egy babaillatú parfüm olcsóbb alternatívájára...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Valóban Bvlgari utánzat. Eszméletlen finom, a tartóssága viszont nulla..
Pedig úgy vágytam egy babaillatú parfüm olcsóbb alternatívájára...

platinakuka

2018. június 26.

Szerintem a Petits et Mamans-ra hajaz, ma vettem egy 15 milis kis kiszerelést. A csuklómra fújtam, 11-kor. Egyet. Most fél hét van, és még mindig tök jól lehet érezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Limonene, Linalool