Yohji Yamamoto

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2019. február 22.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

pomme

2018. november 5.

Végre!!! Szereztem egy 50 ml-s üveggel, ennek ellenére ha valakinek van, nyugodtan dobáljon meg vele! :)
Elkezdtem gyűjteni azokat a parfümöket, amikhez sok emlék fűz, ő is a listán volt. Biztos öregszem, de nagyon boldog tudok lenni egy-egy ilyen nosztalgiaillattól, főleg mert egyébként egy aranyhallal vetekszik a memóriám. Vicces, hogy mennyi régi dolog újra előjön egy-egy illat hatására.

Szóval maga a parfüm: megnyugtató, meleg, puha illat. Nagyon különleges, semmihez sem tudnám hasonlítani. Kicsit édeskés, pedig egyik összetevője sem édes elvileg, de nem is túl gyógynövényes vagy fiús, mint amire számítana az ember az illatjegyek alapján. Valahogy egyszerre szupermenő divatdiktátor és pihepuha bújós cica.

Update: szereztem egy 75 ml-set is, ha valaki kér fújósat, szóljon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Update: szereztem egy 75 ml-set is, ha valaki kér fújósat, szóljon :)

nat_getzeny

2013. április 30.

én testápolóban használtam, mert a parfümöt az alkoholtartalma miatt nem bírja a bôröm, és krémben isteni. sajnos sehol nem találom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Lyral, Cinnamyl Alcohol, Citral, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool