Yope

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Captainblonde, Módosítva: 2021. január 21.

Kategória:   Tusfürdők

A nem szárító, PH semleges formula amilyen gyengéd a bőrhöz, olyan hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket. Az aktív, növényi alapú összetevők hidratált és boldog bőrt eredményeznek. A hozzáadott kókusz kivonat, magas fehérjében és vitaminokban, ásványi anyagokban, úgy ahogyan a tengeri só is. Támogatják a bőr természetes folyamatait.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Any

2021. április 21.

Csatlakozom az előttem szólóhoz... ilyen büdös tusfürdőt szerintem még sose vettem...abszolút csalódás és pénzkidobás. Én is kézmosónak tervezem elhasználni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 21.

Captainblonde

2021. február 19.

Nagyon büdös... :( próbáltam megszeretni, de nem sikerült, mst kézmosóként próbáljuk elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!