Yope

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edinaena, Módosítva: 2018. július 6.

Kategória:   Tusfürdők

93%-ban természetes tusoló gél a legenyhébb tisztító összetevőkkel és természetes növényi kivonatokkal, amelyek ápolják és megnyugtatják a bőrt.

Jule

2020. május 1.

Rendelés mellé pottyantottam a kosárba kipróbálásra egy másik társával együtt. Tetszett hogy minden mentes, gondoltam kipróbálom, jó áron is volt ráadásul.
Igazán kellemes meglepetés!
Kissé zselésebb állagú, színtelen, kevésbé habzik, ahogy általában a natúr termékek, de ez cseppet sem zavar.
Az illatát nagyon szeretem, igazi terápiás, gerániumos, enyhe, pici gyógynövényes mellékzöngével. Kisfiam ekcémára hajlamos, érzékeny bőrét sem bántotta.
Kedvenc lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 1.

Igazán kellemes meglepetés!
Kedvenc lett. :)

redakkrisztinaa

2018. október 26.

Szerettem. Habár annyira nem habzott extrémen, engem egyáltalán nem zavart. Az illata is kellemes volt kicsit fás, fűszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 26.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!