Yope

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Edinaena, Módosítva: 2018. július 6.

Kategória:   Tusfürdők

93%-ban természetes tusoló gél a legenyhébb tisztító összetevőkkel és természetes növényi kivonatokkal, amelyek ápolják és megnyugtatják a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ddorcsii

2022. március 16.

Nekem a hársfavirágos változat van! Isteni az illata és tényleg nem szárít de nekem hatalmas csalódás, hogy amint kilépek a kádból semmi illat nincs rajtam :( én nem szeretem az ilyen tusfürdőket azért legalább 10-15 percig legyen már valami illat maradéka, na ennek semmi nincs nálam így ez nagyon nem befutó :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 16.

TheNancy07

2021. szeptember 5.

Elsőre a csomagolása fogott meg, nagyon megtetszett az üvege, egyszerűen nem akartam ott hagyni a boltban. Nekem a Hársfavirágos változata van meg. Kicsit drágáltam az árát, de úgy voltam vele, hogy néha megengedhetek magamnak 1-2 kényeztető zuhanyzást. :P Szóval haza hoztam, és már kb. 3 hete használom, nagyon kellemes, finom illata van. Jól habzik, jó az állaga, és szépek az összetevői. A flakonját pedig biztosan nem fogom kidobni, mert praktikus a pumpás verzió számomra. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

zsirafi

2021. május 27.

szerintem szuper fuszeres, illoolajos talan kicsit uniszex illata van. nem nagyon habzik de cserebe jol hidratal es tele van mindenfele joval, ugyhogy en nagyon nagyon szeretem. online erdemes keresgelni, dmben jo draga volt amig volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

dlrexqs

2021. május 16.

Általában 4 vagy 5 csillagot adok minden általam véleményezett termékre. Ennek oka, hogy igyekszem mindig körültekintően, megfontoltan vásárolni, ritkán csábulok el olyasvalamire, amiről korábban sem jót, sem rosszat nem olvastam. Jelen értékelés is mutatja, hogy néha azért én is hibázom.
Aranyos ez a tusoló mackó a csomagoláson, és az illat is rendben van (elsőre persze szokatlan volt, mivel eddig csak parfümben találkoztam gerániummal, úgy pedig egészen más élményt nyújt). Viszont – és ez nem önmagában a géles állag hibája, mivel volt már szerencsém csúcsszuper tusológélekhez, szóval meggyőződésem, hogy lehet ezt jól is csinálni – nem habzik, nehezen kenhető a bőrön, csak a törzsem és a két karom megtisztításához hat pumpányit kell felhasználnom, ennek következtében pedig rohamosan fogy. Legalább nem szárít. Számomra abszolút nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Jule

2020. május 1.

Rendelés mellé pottyantottam a kosárba kipróbálásra egy másik társával együtt. Tetszett hogy minden mentes, gondoltam kipróbálom, jó áron is volt ráadásul.
Igazán kellemes meglepetés!
Kissé zselésebb állagú, színtelen, kevésbé habzik, ahogy általában a natúr termékek, de ez cseppet sem zavar.
Az illatát nagyon szeretem, igazi terápiás, gerániumos, enyhe, pici gyógynövényes mellékzöngével. Kisfiam ekcémára hajlamos, érzékeny bőrét sem bántotta.
Kedvenc lett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 1.

Igazán kellemes meglepetés!
Kedvenc lett. :)

redakkrisztinaa

2018. október 26.

Szerettem. Habár annyira nem habzott extrémen, engem egyáltalán nem zavart. Az illata is kellemes volt kicsit fás, fűszeres.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Vízben jól oldódó, kókuszdióból származó enyhe, gyengéd felületaktív anyag. Gazdag, dús habot képez, kellemes utóérzete van a bőrön és könnyen leöblíthető vízzel. Szulfátmentes.