Youngblood

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Opille, Módosítva: 2014. március 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Természetes ásványi alapozó porpúder

• Könnyű, zúzott púder, mely áttetsző fedést ad
  • Kényelmes és tartós viselet
  • Természetes, áttetsző ragyogású arcbőrt biztosít
  • Egy szitás elemmel könnyű és precíz adagolást tesz lehetővé
  • Nem komedóképző, talkum- és illatanyag-mentes
  • Minden bőrtípusra alkalmas

Kiszerelés: 10 g

Opille

2016. december 13.

A legjobban fedő ásványi poralapozó amit valaha próbáltam. Ténylegesen teljes fedés érhető el vele, korrektor nem kell, elég magát a púdert tovább építeni a pöttyökön. Mivel nincs benne cink oxid, szárazabb bőrűek is próbálkozhatnak vele esetleg, egészen krémes textúrája van, egyáltalán nem poros, sőt. Mivel nagyon erősen fed általában fele fele arányban keverem egy másik, gyengébb poralapozóval és így nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 13.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Chromium Hydroxide Green / CI 77289