Yunsey

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nap, Módosítva: 2017. július 13.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Használata során a sérült hajvégek azonnal újjáélednek. Magas fényt, életerőt és extra lágyságot biztosít a hajnak. Nem hagy zsíros érzetet.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

svivko

2021. február 9.

Én úgy imádom, amikor valaki(k) elhiszik magukról, hogy minden tudnak. Mert általában akkor lesz belőlük a legröhejesebb alak. Aki mindent tud, az semmit nem tud, legyünk szerények lányok, az a legtöbbünknek jól áll. ;)

Rendelést átvenni szaladtam be egy eddig ismeretlen fodrászkellékes webshopba, nagyon jó áron megtaláltam a webshopjukon az összes pótolandó hajápoló vackomat, ezért mentem új terepre bátran.
Hatvanas évek-beli dauervíztől bűzös fodrászaton át vezetett az út a kis lepkeköpet méretű, de annál inkább megpakolt fodrászkellékes boltba, ahol egy kedves 50 körüli nő fogadott.
A rendelésemen felül kértem tőle tanácsot egy jó hajvégápoló olajra, ami szilikonos (mert a hajamnak egyszerűen KELL ez az ördögtől való összetevő), ugyanakkor bőven tartalmaz értékes novényi olajakat - hiszen a karmát egyensúlyban kell tartani, hamár szilikon.
Kegyetlenül rámförmedt a hölgy, hogy "A szilikon a legrosszabb, amit tehet a hajával!", mondom tudom, tudom, de egyszerűen kell és kész. Rendíthetetlen volt, azt mondta; Kallosból tud csak ajánlani szilikonos vackot - gondoltam magamban, hogy az lehetetlen és nem adtam fel. Picit úgy éreztem magam, mint egy nyugger démon a templomban.
Hogy kompromisszumra jussunk, kértem Tőle, hogy ajánlja az ő kedvenc növényi olajas hajvégápolóját, amit sokan visznek.

Hát, ez volt az. Finoman jeleztem neki: Kérem, ebben az első két összetevő az nettó szilikon, ami azt jelenti, hogy az van a legtöbb a termékben.
Azt mondta nem ért annyira hozzá, meg olyan picivel van írva, hogy el sem tudja olvasni!

Remek.

Az elmény és a termék is öt csillagos egyébként. Nekem nem fordult elő, hogy láthatóan olajos maradt volna a hajam tőle, de elég vizes állaga van, el tudom képzelni, hogy túl lehet adagolni.

Giovanni Frizz Ease-től azonban nem jobb, csak könnyebben beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Remek.

Giovanni Frizz Ease-től azonban nem jobb, csak könnyebben beszerezhető.

VntsKat

2020. január 30.

Nagyon klassz termék! Gyorsan zsírosodó hajamat sem nehezíti el. Valóban tudatosan figyelni kell rá, hogy csak néhány csepper használjunk belőle és akkor szuper lesz a hatása!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Nap

2017. július 6.

Az összetevői nem a legszebbek, de mesés, tartós illata van. Ha betartjuk a használati utasítást, és tényleg csak 3-4 cseppet oszlatunk al a hajon, tényleg fényessé, könnyen fésülhetővé teszi a hajat. Azt viszont fontos hozzátennem, hogy a 3-4 cseppnyi adagot naponta érdemes rákenni a hajvégekre. Így viszont elég gyorsan fogy, de a hatása valóban remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Argán olaj. Más növényi olajokhoz hasonlóan számos a bőr számára hasznos anyag forrása: lipidek, zsírsavak és antioxidánsok (E vitamin, ferulic sav) is találhatók benne. Az egyik legjobb növényi olajként van számon tartva, E vitamin tartalma állítólag 3-szorosa az olíva olajénak.  A benne lévő omega-6 és  omega-9 zsírsavaknak gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segítenek a bőr rugalmasságának fenntartásában.