Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdeizsuzsii94, Módosítva: 2019. május 27.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

Az Yves Rocher Kutatócsoportja a gránátalma kivonatot választotta a korpásodás megszüntetésére és a haj tisztítására. A sampon nyugtatja a fejbőrt, eltünteti a látható korpát és meggátolja a kiújulását.

Szilikonmentes sampon, mely nem nehezíti el a hajat. Több 96%-ban természetes eredetű összetevőket és növényi eredetű lemosó alapot tartalmaz, melyek biológiailag könnyen lebomlanak. Újrahasznosítható csomagolás: gondoljon a szelektív hulladékgyűjtésre.

rosiecheecks

2019. június 14.

Téli hónapokra kerestem ezt a sampont. Használata előtt 3 naponta mostam hajat. használatakor már minden második nap kellett :( A probléma meg is szunt amint már nem volt a beauty rutinom része.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

aquana

2019. május 27.

Hosszú ideje próbálgatom a különböző korpaellenes samponokat, az egyetlen kategória, amit még nem vettem, azok a gyógyszertári termékek voltak... krémet vásároltam az Yves Rocher boltban, amikor megláttam ezt és "miért ne" alapon bedobtam a kosárba. Egy héten belül napi mosás mellett korpamentes lett a fejem. Jó kis cucc, szerintem nem is veszek mostantól kezdve mást. Annyira nem drága, nem kell belőle sok, szóval az ár-érték arány is jó. Nekem bevált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

HunFairy

2019. május 25.

Csak szerettem volna sampont váltani, volt kuponom, és ennek volt a legbarátságosabb az összetevő listája, meg szeretem a gránátalmát mindenféle formában, ezért megvettem.
Nem vártam tőle semmit. Az illata nem olyan intenzív mint az átlag yves rocher termékeknek de pár hét után feltűnt hogy nincs korpám, teljesen eltűnt, és a fejbőröm sem viszket. Ez a felismerés nagyon meglepett, mert pár éve már feladtam a küzdelmet a korpával, miután semmi nem segített (drogériától kezdve a patikai készítményekig).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Szoncso

2019. május 25.

Próba szerencse alapon vettem, mivel a Head&Shoulders nem távolította el a korpát. De ez a sampon már első használattól fogva tette a dolgát. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

macooka

2019. május 22.

Itteni vélemények alapján vettem meg, ugyanis az utóbbi pár hónapban sajnos nagyon elkezdett korpásodni a hajam. Már az első használat után lehetett érezni, hogy javult a hajam állapota, így fél üveg elhasználása után pedig teljesen megszűnt a korpásodás. Való igaz, hogy kicsit gyorsabban zsírosodik a hajam a használata után, de semmi olyan, amit egy jó száraz sampon ne tudna megoldani. :) Kár, hogy csak 6 hónapig jó, mert így kissé nehézzé teszi a kúraszerű alkalmazást, de az ára és a hatása kárpótol ezért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

balazsdora

2019. február 23.

Kisfiam korpás hajára vettem, neki segített, ezen felbuzdulva elkezdtem én is használni. Sajnos nagyon nem vált be, bár az illata, állaga és habzása kellemes, két használat után észrevettem, hogy borzasztóan zsírosítja a hajam. A véleményeket böngészve úgy látszik, ez többeknél előfordult. Sajnálom, mert árban sokkal barátibb, mint a gyógyszertári bevált samponom, de így felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 23.

NikolettaP

2019. február 17.

Szuper sampon, nekem elsőre teljesen elmulasztotta a korpásodást! 😊 Itt a Krémmánián találtam, szeretem az Yves Rochert és nem is tudtam, hogy samponjaik is vannak 😊 Nemcsak a korpám múlt el, hanem utàna nagyon szép csillogó a hajam. A hajpakolásukat is ki fogom próbàlni. Én nagyon ajánlom ezt a sampont, nàlam időszakosan szokott korpásodás előfordulni, erre korábban más sampont próbáltam és az nem volt ennyire hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Gitta

2019. január 31.

Egy hónapja használom, és most vettem észre h szemmel láthatóan csökkent a korpa, szinte megszűnt a már régóta fennálló korpásodásom. Idáig erre csak a T/gel fort volt képes, de azt nem akartam hosszú ideig használni, meg khm az ára sem szép. Ez árban, összetevőkben sokkal jobb! (Mondjuk az ár relatív, mert sokkal gyorsabban fogy, mint a nála ezerszer jobban habzó másik, de hát valamit, valamiért :)).
Ja, és nem szárítja a hajam, ez pluszpont a göndör/hullámos száraz hajamra nézve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

lumpursky

2019. január 10.

Nagyon sok mindent kipróbáltam könnyen korpásodó, viszkető hajamra, de végül ez lett a megoldás. A legelején ecetes öblítéssel is kiegészítettem, de már arra sincsen szükség. Valószínűleg maradok a jövőben is az YR samponoknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Ann86

2019. január 10.

Szuper termék, nekem nagyon bevált. Ahogy elkezdtem használni már kevesebb korpa volt látható, pár alkalom után pedig teljesen eltűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.