Yves Rocher

Ár:   790Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kirahorvath, Módosítva: 2017. április 12.

Ár:   790Ft
Kiszerelés:   50ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Dezodorok

24 órás izzadásgátló golyós dezodor. A dezodor laoszi lótuszvirág vizet tartalmaz. Alkohol és parabén mentes.

pindurmau

2018. augusztus 6.

Én is izzadtam tőle, és furcsa szagom lett. Olyan, amikor keveredik valahogy a kettő és végül rosszabb lesz, mintha csak izzadnék :D nem ez az első, amire így reagál a hónaljam, igazából szinte az összes deóra ilyesmi a válasz nálam. Van egy befutó, az marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Nikike05

2018. június 15.

Kellemes illat jó ár
Szép összetevők

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Kellemes illat jó ár
Szép összetevők

gingerbloo

2018. március 16.

Én nagyon szeretem, imádom az illatát, az ára is kedvező. Nekem nagyon bevált, nem izzadok, nem vagyok tőle büdös. Az aluminium aggaszt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Leonori

2017. április 17.

Nekem sajnos nem vált be, izzadok tőle (nem vagyok nagyon izzadós), ennek következtében sajnos a kellemetlen testszagok is előjönnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

M.toth.linda

2017. április 14.

Használtam hónapokig, az illata kellemes, de stresszes időszakban sajnos nem volt nálam befutó. Tavaszi időszakban kiváló,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Antioxidánsok: BHT

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.