Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. április 10.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

eszternemeth96

2015. május 18.

Nagyon sajnálom, hogy nem lehet már kapni:( átlagosan jó sampon volt, de az illata valami mennyien finom volt. Az egész család szerette nálunk, még apukám is, akinek addig teljesen mindegy volt, mivel mossa meg az egy centis haját. Egyszer megkérdeztem egy eladót, hogy nem lesz -e valamikor, azt mondta, nem, de sokan keresték már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

Makkancs

2014. március 8.

Ez az illat, ez az illat!!!! addig nem nyugszom, amíg ilyen illatú parfümöt nem találok! Egyébként is jó kis sampon ez: nagyon szép fényt ad, a hajam könnyű, és könnyebben kezelhető, kevésbé száll, és lassabban zsírosodik, mint más ápoló samponoktól. Én balzsamot is használok a hajvégekre, de a fejtetőre csak ezt, és oda pont elég. Újra fogom venni az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Mandel

2014. február 12.

Hosszú, vékonyszálú hajamat hajmosás után nehéz kibontani, ezért választottam ezt a sampont. Én sem vagyok vele 100%-ban elégedett, minimálisan segít a haj kifésülésében (balzsam nélkül használom), irritációt nem okoz.
Én úgy mosok vele hajat, hogy hajmosás előtt szárazon átfésülöm a hajam, a sampont egy kis pohárban felhigítom vizzel, így jól el tudom oszlatni a hajon és remekül habzik (főleg a második körben).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

quickberry

2014. január 30.

Az illata engem is lenyűgöz, a hajszárításig szoktam érezni. Furcsa, hogy nem habzik, a második felvitelkor is sokat kell használnom belőle, hogy el tudjam oszlatni. A hatásával meg vagyok elégedve, puhává és fényessé teszi a hajam, nem zsírosít, és nem viszketek tőle. Balzsammal együtt tetszik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

tulipánfa

2013. november 30.

Talán a legfinomabb illatú sampon, amit eddig használtam. A hatásával viszont nem vagyok teljesen elégedett. Mosás után közvetlenül szép a hajam, de nagyon hamar zsírosodik. Balzsam és olaj nélkül nem merem használni, így nem tudom mennyire segítene kifésülni, gyanítom nem nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

moonlitnight

2013. szeptember 22.

Zsíros hajra való társával vettem még meg az akcióban, illata tetszik hársfa, hatása 0, jelezném egy nagy 0, sőt nem is dupla 0, jelezném, hogy az én hajamat balzsam használata nélkül a lehetetlenséggel egyenlő csomótlanítani, direkt nélküle hazsnáltam, a zsíros hajra való testvérkéjétől 1000x jobban ki tudtam bontani a hajamat, pedig annak nem is ez a rendeltetése, ettől egy merő adta gubanc maradt, hát nem vált be na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

sephora

2013. augusztus 19.

Az illata nagyon kellemes, nem az a tucat sampon-illat. A hajam töve hamar zsírosodik, a vége száraz és vizesen nagyon nehezen fésülhető, gubancolódik.
Ez a sampon sajnos nem oldotta meg ezt a problémát, jóllehet a hajmosás kellemes vele, jól habzik stb... de ugyanúgy gubancolódott a hajam mint szokott. Balzsamot mindenképp kellett utána használnom.
2 flakonnal használtam el belőle, most egy másik Yves Rochert sampont használok. Akció keretén belül vettem, de teljes áron nem valószínű, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Britte

2013. augusztus 2.

Ettől is, mint a márka többi samponjától nagyon viszket a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Ettől is, mint a márka többi samponjától nagyon viszket a fejbőröm.

marko.evelin

2013. május 22.

Imádom, már a második flakonnal vettem belőle múlt héten. Már mosás közben is éreztem az ígért hatást. A balzsamot nem helyettesíti de ezzel sem mi gond. Először megijesztett, de a második használatnál hozzászoktam ehhez a kellemes hársfás illathoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 22.

Nessy

2013. május 11.

Szeretem a hársfavirág illatát, így már régóta használom a hársfás kifésülő spray-t(bár inkább csak illatosító, mint hogy bármi valódi hatása legyen), ami egy időre eltűnt a kínálatból. Aztán ezzel a samponnal együtt tért vissza, amit azonnal megvettem, mert nagyon könnyen gubancolódik a hajam. Ez a sampont egy erős közepes, nekem pikkelysömörös a fejbőröm, és könnyen zsírosodik a hajam, ezeken a problémákon nem segít(nem is vártam), de kiváló az illata, nem irritál, jól tisztít, és balzsam sem szükséges utána(csak hajvégápoló). Akinek tényleg annyi a gondja a hajával, hogy gubancos, és egy egyszerű, és jó illatú sampont szeretne, az próbálja ki. Négy csillagot adok, mert jó a termék, csak nem nekem, de azért elhasználom, amikor gyors hajmosásra van szükség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Felületaktív anyag és tartósítószer.