Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, az összetevőket feltöltötte: kerika.kerika, Módosítva: 2013. október 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

3 in 1 szemceruza, ideális  vízvonalra és a szempillák tövébe, krémes formulával, amely könnyedén satírozható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lylien

2021. augusztus 29.

Szeretem, újra meg fogom venni. A Noir árnyalatot használom, gyönyörű fekete. Akár tusvonalat megszégyenítő hatást is el lehet érni vele. Szépen lehet vele dolgozni és mivel elég kemény (emiatt nem szoktam teljesen élesre hegyezni), lassan fogy, sokáig elég.
Estére is szép marad a színe, picit maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Estére is szép marad a színe, picit maszatolódik.

eszterker

2017. november 1.

Könnyű vele dolgozni, de nem tartós, ha reggel felkenem, délutánra már szinte semmi nem látszik belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Funnyface

2016. július 16.

Két éve kaptam az elsőt, egy szép barna árnyalatot, amiben rózsaszín csillámok vannak. Krémes az állaga, arcápoló termékek miatt olajosabb szemhéjjamra is szépen felvihető. Csak szemceruzának használom, még nem próbáltam elsatírozni. Ha macskaszemszerűen húzok vele kis farkincát, az a nap végére valóban eltűnik a bőrömön. Nem egy bomba biztosan tartós szemceruza. A színek szépek, az ára főleg akciósan rendkívül baráti. Emiatt vettem egy sötét kéket is. Ennek a hegye azonban könnyen kiszárad, és ilyenkor nem fog. Ha faragok belőle, akkor újra krémes lesz. Faragást sajnos nem igazán bírja. Letörik a hegye, kitörik a fa is a ceruzából. Ez bosszantó...viszont ez elég krémes és jól pigmenált ahhoz, hogy olajos szemhéjamra kellően látható vonalat tudjak, fájdalom nélkül húzni. Lehet, hogy emiatt veszek egy lillát is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

Lindi

2014. december 25.

Nekem gyönyörű zöld árnyalatban van.Puha,az igaz,h többször kell újra kenni.Ami miatt nálam 5 csillag,mert már az összes márkától,amit a Dm,Rossmannban lehet kapni begyullad a szemem.A szemfesték lemosóktól is.Ettől pedig nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 25.

minimano81

2014. október 31.

Felső szemhéjra használom csak a fekete ceruzát. Szép krémes állaga van, könnyű vele dolgozni, ezért szeretem. Viszont nem tartós, késő délutánra / estére jelentősen eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 31.

Akane

2014. február 2.

Krémes, jól satírozható, még tartósnak is mondanám, de aki érzékenyebb az ne használja, mert előfordulhat, hogy viszketni fog tőle. Én tartósabb használat esetén némi irritációt tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 2.

acskrisz

2013. november 29.

Pár éve lila ceruzát kerestem, mind közül ez volt a legszebb színű. Annyira bejött ez a szín, hogy azóta csak ezt használom, vagy a negyedik darabot vettem meg belőle. A tartóssága nem a legtökéletesebb, de könnyű használni és jó az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

senskin

2013. október 1.

Maszatolós, kenődik. Annyira nem tartós, többször kell használni napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Maszatolós, kenődik. Annyira nem tartós, többször kell használni napközben.

Adnilem

2013. július 10.

Nekem a lila van meg belőle. Nem tapasztaltam, hogy elkenődne, masztolódna. Az állaga kicsit keményebb, emiatt nehezebb vonalat húzni vele. A színe sötétebb, mint szerettem volna, de nagyon jól mutat egy lila sminkkel. Szóval az én szememen egész nap tart, nem kenődik el, este úgy néz ki, mint reggel. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 10.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. március 5.

Nem igazán értem hogy mi benne a 3 in 1, egy sima szemceruza. Inkább sötétszürke mint fekete, nem is fog túl jól, és pár óra viselés után nekem maszatolódik a belső szemzughoz közeli helyeken. Az olcsóbb Yves Rocher szemceruza sokkal jobb mint ez. Ráadásul én nem tudom hogy, de ez nekem látványosan gyorsan fogy, talán mert sokat hegyezem mivel nem fog elég jól, főleg ha rátapad a már szemhéjamon lévő festék, és bizony rátapad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate