Yves Rocher

Ár:   1000 Ft és 1600 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elisabeth.watson, Módosítva: 2020. január 15.

Ár:   1000 Ft és 1600 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

"Az érzéki és bűntudatmentes énidő ajándékát nyújtja már zuhanyzás közben. Az argánolaj tápláló erejével és a marokkói rózsa relaxációt elősegítő hatásával kivételes elegyet alkot, így gondoskodva a kivételesen izgalmas zuhanyzás élményéről, különleges illatfelhőt biztosítva."

Valentine

2021. augusztus 4.

Még amikor kijött ez a termék, akkor sikerült vennem belőle. Hatalmas csalódás volt. Az illata borzalmas. Nem szeretek terméket kidobni, így elhasznaltam ezt is. Elég sok idő volt, mire elfogyott, főleg így. A bőrömet kifejezetten szarította sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Vadkuku

2021. március 8.

MÁV-os zöld műbőr vonatülés szaga van. Egy kicsit a bőrömet is szárította.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 8.

MÁV-os zöld műbőr vonatülés szaga van. Egy kicsit a bőrömet is szárította.

Alix

2021. január 31.

Ajándékba kaptam, párommal együtt nagyon szeretjük az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 31.

Ajándékba kaptam, párommal együtt nagyon szeretjük az illatát.

zsannaorban

2020. december 8.

Nem vagyok az orientális, fűszeres illatok híve, de nagyon szeretem. A 400 ml-s kiszerelését ajándékba kaptam egy rendeléshez és nagyon kellemesen csalódtam benne. Sokáig érezhető, finom illatot hagy a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

fioretta

2020. november 16.

Orientális-édes illatú, zuhanyzás közben kellemes illatfelhőt biztosít (ha véletlenül többet adagolok ki a kelleténél, már túlságosan erőteljes is), de utána már nem érezni a bőrön.
Jól habzik, géles állagú, annak ellenére hogy olajos, nem hagy "síkos" érzést a bőrön.
Nem szárít, de nem is hidratált.
A termék csomagolása nagyon szép.
Jó termék, de nem tartom kiemelkedőnek. Ár-érték arányban tekintve 3*, figyelembe véve, hogy más tusfürdők fele ennyibe kerülnek és hasonló minőségűek.
Egyszeri kényeztető luxusnak, vagy ajándékba megéri venni, de rendszeresen nem használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 16.

Nem szárít, de nem is hidratált.
A termék csomagolása nagyon szép.

zdoreebaba

2020. október 14.

Jóformán már minden Yves Rocher tusival sikerült megismerkednem. Mindközül őt nem tudtam magaménak érezni. Az argánolajat szeretem de a rózsával vegyítve nekem túl erős, keleties, törökös illata van, ami távol áll tőlem. Nem olajos tusi, állaga géles, habzásával nem volt gondom. Nálam ez jószívű hármas, mert az állaga tetszik, tisztítja a bőröm, nem szárít, de az illata nem lett a szívem csücske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

encsike87

2020. augusztus 28.

Isteni az illata, és szerethető az összetétele is. kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Isteni az illata, és szerethető az összetétele is. kedvenc.

krémparádé

2020. április 15.

Ez olajos? :)) Nekem egyáltalán nem tűnt fel. Szép a csomagolás, kissé tartottam tőle, hogy barna lesz a tartalma is, de nem, valamint az illatában sem voltam biztos, hogy fogom szeretni, valóban szokatlan. De végül nagyon kellemesen csalódtam benne, valóban mély és misztikus illat, amivel élmény a zuhi. Nem a legtartósabb illat, de engem tusolás után meg-megcsap a kellemesen édes illata és annyira jólesik, higy azon gondolkodom, beszerzem a testápolót vagy a kézkrémet, hogy tovább érezhessem. Ja igen, jól habzik, jól tisztít, nem szárít, teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 15.

Amargant

2020. április 15.

Nagyon szeretem a márka tusfürdőit, de ez a termék hatalmas csalódás volt. Igényes külső, kissé olajos állag, kiadós mennyiség egy teljesen jellegtelen illattal találkozik :( Pedig nagyon vártam egy egzotikus-rózsás, fürdőket idéző aromát, de sajnos csalódtam, a bőrön szinte alig marad meg,és már zuhanyozás közben is elillan. Sajnálom, mert amúgy nem szárít, az olajos állag miatt kellemes érzés volt a bőrön, de többet sajnos nem nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 15.

Doridia

2020. április 2.

Imádom! I-M-Á-D-O-M! Mély, mézes, fűszeres, édes illat. Alapvetően nem bírom az édes illatokat, konkrétan fejfájást kapok tőlük. De ez! Fantasztikus! Nagyon jól habzik, kevés kell belőle, viszonylag tartós a bőrömön és nem szárít. A tavaszi/nyári best of tusfürdőm az Abura mentolos ő pedig a téli/őszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid