Yves Rocher

Ár:   1000 Ft és 1600 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elisabeth.watson, Módosítva: 2020. január 15.

Ár:   1000 Ft és 1600 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Fürdőtermékek

"Az érzéki és bűntudatmentes énidő ajándékát nyújtja már zuhanyzás közben. Az argánolaj tápláló erejével és a marokkói rózsa relaxációt elősegítő hatásával kivételes elegyet alkot, így gondoskodva a kivételesen izgalmas zuhanyzás élményéről, különleges illatfelhőt biztosítva."

Timitami

2020. február 2.

Ajándékba kaptam a nagy kiszerelést, ami sokáig elég lesz, ugyanis kevés is elég ahhoz, hogy alapossan megmossam vele magam. Kellemesen habzik, selymesen simítja a bőrt, és szokatlan, de kellemesen édeskés, mély illata van. A szürke téli napokon jólesik ez az illat. Mindig tisztának érzem magam használata után. Utána a testápolóját használom, ami szuperül beszívódik, és jó rugalmas tőle a bőr. Annyi, hogy nekem a tartós nagy hidegben kevés volt, amikor szárazabb volt a bőröm, de nem nagy hidegben már jól működik. Ma újra elővettem, és szépen illatozom tőlük, tartós az illatuk. Szeretem ezt az illatot, szokatlan, ez kétségtelen, de kellemes. Egy jó Yves Rocher minőség, klassz.A csomagolás se utolsó, szép ünnepi, jól mutat a fürdőszobában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 2.

Norina99

2020. január 31.

Nincsenek nagy elvárásaim egy tusfürdővel kapcsolatban, ne szárítsa a bőröm es legyen jó illata. Az elsőt teljesíti is, de vízzel habot képezve valami olyan rettenetesen büdös, hogy rosszul vagyok tőle :((( sajnos nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Benedetta88

2020. január 26.

Érdekes, de kellemes illata van, bár nekem nem lett akkora kedvencem. Habfürdőnek és tusfürdőnek is egyaránt használom. Szokásos Yves Rocher tusfürdő minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Ziiman

2020. január 24.

Egyszerűen imádom. Én habfürdőnek szoktam használni. Isteni finom illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 24.

Egyszerűen imádom. Én habfürdőnek szoktam használni. Isteni finom illata van.

Rebeka528

2020. január 23.

Jó az illata :) nem szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Jó az illata :) nem szárít!

vivienlovesit

2020. január 18.

Nagyon finom, téli illata van. ♡ Nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Nagyon finom, téli illata van. ♡ Nem szárítja a bőrt.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid