Yves Rocher

Ár:   790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gica81, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

• Tápláló és javító sheavajjal kombinálta.
  • Az ajkakat szublimálják és táplálják. Jelentős tápláló hatása azonnal és 6 óra elteltével is érződik.
  • 98% természetes eredetű összetevők.
  • Nem tartalmaz ásványolajat.
  • Viaszokat és növényi eredetű olajokat tartalmaz.

ziza27

2021. február 10.

Icipicit hidratál, de sajnos nem valami kényelmes az ajkakon. Nekem kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

k.boglarka

2020. október 30.

Az illata kellemes, viszont a hidratálása már kevésbé. Ha nagyon ki vannak száradva az ajkaim, sajnos akkor egyáltalán nem hatásos. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Nina091

2020. július 30.

A korábbi verziót imádtam, amikor bekentem vele a szám, olyan érzés volt, mintha raffaello-t ettem volna. :)
Sajnos amióta megújították már nem ugyanaz az illata. A hirdatáló hatásával én elégedett vagyok, számomra télen is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Lolychan

2020. július 26.

Én leszek az, aki felhúzza ezt a kis drágát. :) Imádom az illatát, nekem jól hidratálta az ajkaimat. :) Újra vevős. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

nemethdorcy

2020. június 24.

Az illata nekem is tetszik, a hatása viszont már nem. Ha bekentem vele a szám puha és hidratált volt, viszont hosszútávon ugyanolyan száraz, mint a használata előtt. Megelőzésre valóban jó lehet, de akinek száraz, cserepes ajkai vannak annak nem hoz megváltást. Az illata miatt adok 2*-ot, de nekem nem vált be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Gica81

2020. április 13.

Szuper kókuszillata van, aki szereti a kókuszos beütésű illatokat, imádni fogja. Az állag egy ajakápoló esetében szerintem nagyon fontos. Puha és krémes állagú. Negatív tulajdonsága, hogy ha egyszer bekenem vele a számat, utána azt érezem bizonyos időközönként, hogy száraz a szám és azonnal be kell kennem újra. Sajnálatos módon azonban csak megelőzésre jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate