Yves Rocher

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Quellcrist, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Erős körmöket szeretne? Ha igen, akkor a Körömerősítő lakkot Önnek találták ki! A körmök védelme elengedhetetlen: ennek az alapozó lakknak köszönhetően körme erősebb, ellenállóbb lesz a külső negatív tényezőkkel szemben. "

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Violet 2