Yves Rocher

Ár:   3150 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Biu, Módosítva: 2015. április 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

"Expressz" önbarnító permet, mely természetes és ragyogó barnaságot kölcsönöz bőrének mindössze 1 óra alatt.

Növényi eredetű összetevők: tahiti tiare virágkivonat, bio mezőgazdaságból származó hamamélis víz, mangiferin

wildrose

2020. március 12.

Kifújáskor nagyon intenzív illata van, de ez vállalhatóvá szelídül egy idő után. Ezt leszámítva szuperkönnyű, vízszerű állagú, kitűnően eloszlatható, azonnali, maradéktalan felszívódású önbarnító permet, enyhén, de szépen, egyenletesen barnít. Sajnos, az "önbarnítószag" itt is előkerül egy idő múlva, amit elég nehezen tolerálok ennél és más termékeknél is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 12.

alexandra326

2018. április 5.

Nem vagyok tőle elájulva. Valóban expressz barnaságot ad, nekem elég kétszer használni és szép színem lesz. Talán tényleg nem sárgás színt ad, mint az eddig próbált önbarnítók. Viszont iszonyú nehéz egyenletesen felvinni, hogy egységes és foltmentes legyen a végeredmény. Talán jobbak azok a barnítók, amik fehér színűek, így látni, hova kentem már. Korrigálni is nagyon nehéz, szinte levakarhatatlan. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Panda90

2018. április 5.

Nekem nagyon nem jött be. A szaga borzalmas. Gyorsan bebarnít és lemoshatatlan lesz, így nagyon figyelni kell a felkenésére, különben nagyon foltos lesz az összhatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

VarnagyZsofia

2018. március 18.

Teszi a dolgát, tényleg hamar látni a barnulást. A felvitelnél azért oda kell figyelni, de ha jól csinálod, nem leszel foltos. Barna színt ad, nem sárgát és szépen kopik. Negatívum viszont, hogy számomra valami eszméletlen büdös önbarnító szaga van, nincs az a parfüm, ami elfedné. A ruhám, a hajam, mindenem büdös volt tőle. Egyszer este használtam, másnap ágyneműt kellett cserélném, annyira beszívta a szagát az ágy. Lehet csak az én bőröm el működik így és amúgy is érzékenyebb vagyok a szagokra, mint az átlag, de a hozzám hasonlóaknak szenvedés a használata. A szagot leszámítva amúgy nagyon jó kis cucc, adok rá 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Iviii

2018. március 4.

Lábamra használom és tökéletesen elégedett vagyok. Nagyon szép természetes szint ad és emelett táplál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

mizsofia

2017. szeptember 11.

Idén nyáron kezdtem el használni, mert a lábam térdtől lefelé valahogy sosem akar annyira lebarnulni, mint a combom, és ez a pár árnyalatnyi különbség elég mókásan fest, így gondoltam némi önbarnítóval korrigálom ezt a helyzetet. Mivel épp akciós volt, és elég jó véleményeket hallottam róla, gondoltam teszek vele egy próbát. Alapos radírozás és hidratálás után használtam, és azt kell mondanom nekem bevált. Gyorsan kell vele dolgozni, és alaposan el kell oszlatni hogy ne legyen foltos, de ez a legtöbb barnítóra igaz. Szerintem szép, természetes hatást lehet vele elérni, a legtöbb barnítóval szemben ennek inkább barnás, mint sem sárgás alaptónusa van. A hatása nagyjából egy hétig tart, és szép egyenletesen kopott le. Szerintem jobb, mint a piacon kapható legtöbb önbarnító. Azonban sajnos az INCI nem túl szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

henriettagecse

2017. június 26.

Nagyon szeretem, gyorsan lehet vele haladni és szépen barnít, oda kell figyelni, mert ha nem kened szét normálisan, akkor foltos lehetsz. Egyébként egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Annie25

2017. június 14.

Régóta szerettem volna beruházni egy jó kis önbarnítóra, mert a szolit nem szeretem, a napon pedig hiába vagyok a lábam sosem barnul le mindig fehér marad. A sok jó vélemény miatt ezt szereztem be és nagyon örülök neki! Szuper önbarnító. Utoljára kb. 10 éve próbálkoztam önbarnítóval, de nem sok sikerrel, mert mindig volt valami gond vele, illetve akkor még csak krémet lehetett kapni.
Nagyon tetszik a spray-s megoldás szerintem ezerszer jobb, mint a krémek! Valóban gyorsan kell vele dolgozni, mert elég hamar beszívódik, de még így sem hagy maga után foltokat. Este szoktam használni két naponta és reggelre mindig szép természetes barnított hatása van a bőrömnek. Reggel pedig hidratálni szoktam. Nem kopik foltosan, hanem szép egyenletesen. Számomra tökéletes, biztosan újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

gumibogyo11

2017. május 30.

Az itteni jó vélemények hatására ruháztam be erre a termékre (és épp akciós 2200ft).
Tényleg gyorsan beszívódik, ez számomra egyszerre előny és hátrány is, mivel a fújás után még el is kell oszlatni. A fujós kivitelezésnek hála viszont lehet szép vékony régetet felvinni a krémes társaikkal ellentétben. Nálam nem lett kimondottan látható 1 óra után, inkább azt mondom, hogy reggelre. Viszont van már egy kis alapszínem, így lehet azért, hogy nem látszódott. Az illata kezdetben oké, de aztán kijön rajta az úgymond barnító illat, ami folyton megcsapja az orrod ha éjjel felébredsz. Összességében szerintem még mindig jobb mint az eddigi barnítók amikkel próbálkoztam és nem lettem sárga, se bantunéger tőle. Egyelőre 4 csillag, aztán meglátjuk, miként alakul a barátságunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

picimucko

2017. április 10.

Végre egy olyan önbarnító amit el tudok viselni!!! Abszolút öt csillagos a piacon található barnítókhoz képest. Nagyon érzékeny vagyok sajnos a szagokra, ezért minden barnítót egy óra elteltével sikítva rohanok lemosni magamról mert annyira orrfacsaró számomra a szaguk, hogy sajnos nem bírom elviselni még éjszakára sem.
De ez egészen elviselhető! Nem mondom, hogy nem érzem ki a tipikus önbarnító szagot, de elnyomja a permet saját virágillata hálisten amennyire csak tudja.
Illatos nem lesz tőle senki, de ez a legelviselhetőbb amit valaha próbáltam és valóban egy óra alatt látszik a színeredmény.
Óvatosan kell bánni a fújókával mert nem oszlatja el szépen a folyadékot, oda kell figyelni a felvitelre, de nagyon hatásos és kellemes barna színt kölcsönöz, nem sárgát mint a dove vagy a drogériás saját márkás termékek.
Nekem eddig ő a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Nekem eddig ő a kedvenc.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate