Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rikybaba, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. április 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Ajakápolók

boglarka88849

2013. december 24.

Nekem is már az újfajta kiadás van meg, ami sokkal természetesebb összetevőket tartalmaz. Finom mandulaillata van és jól hidratál. Nem ragad és nem viaszos érzés. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 24.

melange

2013. december 18.

Update: Úgy látom, megújították a terméket... A korábbi után bátran vettem meg ezt a típust, de sajnos csalódnom kellett. A hatása és az illata kifejezetten kellemes, de a mellékíze borzasztóan zavar - szappanos, mű bláhhh - :/// . Pedig vadi új, a szavatossága sem járt le. Nagyon sajnálom, mert az előzővel teljesen elégedett voltam, nem volt ilyen probléma vele:(

Én nem tapasztaltam zsíros érzést, sőt...nagyon tetszik az állaga. Vékony rétegben is fel lehet vinni,és hamar beszívódik. Eddig jól működött és az illatát is szeretem. A kiszerelése is cuki. Azzal még mindig nem vagyok kibékülve,hogy a természetességet hangsúlyozzák,erre a fő összetevők meg totál nem azok... De még így is szívesen újravenném táskába dobálósnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

sissy93

2013. december 6.

Ez a kedvencem az összes közül. Főként az illata miatt, hatásban nem érzek különbséget köztük. Állandó lakója a sminktáskámnak. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

VeraTala

2013. október 5.

Nem tudom eldönteni, hogy ezek közül az ajakápolók közül melyik a kedvencem :D Két testvérével együtt talán az első ilyen termékek, amiket teljesen elfogyasztottam... Az ajkaim szárazságát pillanatok alatt elmulasztják! Kitűnő kis kecék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

gerdus

2013. augusztus 1.

Finom, lágy mandula illata és megfelelő állaga van. Az én ajkaimat tökéletesen puhává teszi, szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

BNicol

2013. április 1.

Nagyon finom illata van, szinte azonnali a hatás. Szépen rendbe hozza a száraz ajkakat, nem ragacsos. Viszont amikor sikerül egy kicsit lenyalni a számról, akkor furcsa, műanyag íze van, pedig a szavatossága még jó. Nálam ezért és az összetevők miatt ér csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

frusti

2013. február 22.

Nagyon jó!! Nekem most a mandulaolajost sikerült beszereznem,mert nem volt szőlős.de legközelebb ha pesten járok a többit is megveszem!:) Nagyon jó az illata, az állaga pont jó! Jól hidratál!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

doee77

2013. február 19.

Kedvenc ajakápoló! Nekem szőlős is volt, az is isteni. Nagyon jól hidratál, és gazdaságos is.

Újra: Hát idén télen... teljes megrökönyödésemre le kell pontozzam. Érezhetően szárítja az ajkam, ami így viszket és feszül... Próbálgattam, de csak ettől érzem ezt, úgyhogy nagy bánattal, de kénytelen voltam egy kissé természetesebb Alverdésre cserélni, ami rendbe is hozta a helyzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

kmaja

2013. január 17.

Évek óta ezt az ajakápolót használom, reggel, napközben, rúzs alá, éjszakára. Valóban nagyon jól hidratál, és nem hagy ragadós érzést. Az illata is finom.
Egyetlen aprócska hibája: táskába dobva egy idő után magától lecsavarodik a kupakja...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 17.

Lillith

2012. december 28.

2011. április 20.:
Nagyon jó az illata,az állaga,és elég tartósan hidratál,szerintem is jobb a Labellonál.

2012 .december 28.:
A kedvencem azóta is! Beszereztem még kettő, különböző Yves Rocher ajakápolót, mert nekem ezek a legmegfelelőbbek. Se Carmex, se Labello, se semmi nem ér fel számomra ezekhez a kis színtelen, imádnivaló illatú, profi hatású, csinos kis termékekhez. Ár-érték arányban csillagos 5-ös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

2011. április 20.:

2012 .december 28.: