Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2018. augusztus 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A hozzáadott bio aloe vera-nak köszönhetően gyengéden hidratálja a bőrt. Frissítő kényeztetés minden nap. Az Ecocert Greenlife által ellenőrzött ökológiai és biológiai kozmetikum.

Növényi eredetű összetevők: bio mezőgazdaságból származó mexikói aloe vera.

ALettah

2016. augusztus 8.

A sokak által kritizált illata nekem semleges: tisztaságillat, hamar elillan, és különben is a parfümtől várom el, hogy jó illatú legyek tőle, nem a tusfürdőtől. A tusfürdőtől azt várom el, hogy tisztítson, ne szárítson, kellemes habja legyen - ezt maradéktalanul hozza ez a darab is. A tengerparti nyaraláshoz tökéletes volt, jót tett a kicsit leégett bőrömnek is. Jó termék, de nem hivalkodó, nekem ennyi elég is. A kávés YR darabot nem taszítja le a trónról, de szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

ftmea13

2016. július 8.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a tusfürdővel. Mikor először megszagoltam, imádtam az illatát, viszont mikor kipróbáltam majdnem rosszul lettem a fürdőben. Egyből ment is polcra, nem akartam egy ideig látni, de úgy voltam vele, lehet megtetszik egyszer. A napokban kipróbáltam és egészen megbarátkoztam vele, viszont egyszerűen semmi jót, semmi rosszat nem tapasztaltam a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 8.

ursus

2016. május 29.

Borzasztó szaga van. Szándékosan írtam szagot, mert ez minden csak nem illat. Kellemetlen, avas-romlott termék jellege van. Minden esetleges további élményt elnyom ez a bizonytalanság, hogy valóban romlott lehet-e egy 1 év múlva lejáró termék... :/ Ha gyárilag ilyen, akkor az alkotónak hiányzik a szaglószerve :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 29.

asztromélia

2016. február 21.

Szárít és büdös, ellenben nagyon jól habzik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Szárít és büdös, ellenben nagyon jól habzik. :)

lauran

2015. június 24.

Amolyan gyógyszertári illata van az aloe miatt, de nekem tetszik, frissitő is, és az összes Yves-tusiból ez szárítja legkevésbé a bőröm. Elégedett vagyok vele, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

OCsilla

2015. április 25.

Számomra borzalmas illata van. Talán kézmosónak fogom elhasználni, mert zuhanyozáshoz nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Anouk

2015. március 29.

Én is szeretem az illatát, jó érzés vele zuhanyozni, amennyire láttam a mellkasomon/hátamon lévő pattanásoknak sem ártott, de nem hiszem, hogy újra venném. Bár szépek az összetevői, de szeretnék illatmentes termékekre váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

mihrek

2015. január 31.

Én nagyon szeretem az illatát, és nagyon jó hatással van a bőrömre, nekem tökéletesen bevált.

Update:
Ebből a tusfürdőből mindig van itthon legalább egy :) Annyira szeretem! Mindig visszatérek hozzá, még, ha egyszer-egyszer el is csábulok egy-egy gyümölcsös vagy virágos illat felé. Ennek igazi tiszta, zöld illata van :) Szeretem a szép összetevői miatt, és a bőrömre tökéletes! Selymes, puha lesz, és nem pattogok ki tőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Update:

VDiana

2015. január 21.

Az illata nem rossz, de nem túl intenzív. Én szeretem, ha fürdés után még sokáig érezni a tusfürdő illatát, de sajnos ennél a terméknél ez nem így van.
Egy kicsit szárítja a bőrömet, úgyhogy nem sikerült belopnia mát a szívembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

Egy kicsit szárítja a bőrömet, úgyhogy nem sikerült belopnia mát a szívembe.

klemi-hella

2014. december 28.

Kellemes az illata számomra,ahogy egyik hozzászóló írja,az aloe verának alig van illat,legalább is ennek a fajtának.Az állaga nagyon jó,nem habzik túlságosan,nem szárítja a bőrömet,szerintem natúr felé hajló tusfürdő,ezért tetszik nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid