Yves Rocher

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. november 25.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolás

A bio mezőgazdaságból származó karitévajjal, nádcukorszemcsékkel és Bourbon vanília kivonattal gazdagított tetradír egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. A cukorszemcsék gyengéden távolítják el az elhalt hámsejteket. A testradír a bőrrel érintkezve lágy olajjá alakul, majd egy vékony védőréteget képez a bőrön. A bőr sima, ragyogó és kellemes illatú lesz. Egyedülálló textúrája egyetlen mozdulattal radírozza, és táplálja bőrét.

Növényi eredetű összetevők: karitévaj, növényi glicerin, bio nádcukor, Bourbon vanília kivonat. Több mint 97%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Ásványi olaj-, színezék- és parabénmentes termék.

buba83

2018. február 26.

Nem szeretem. Ajándékba kaptam valamelyik képeslap mellé úgy emlékszem. Ritkán használom de alig várom, hogy megszabaduljak tőle. Nekem valahogy nem történik meg az olajjá alakulás. Rettenetesen nehezen tudom eloszlatni és ragad és alig jön le, szerintem a legrosszabb testradír amit valaha próbáltam. Csak azért kap 2*-ot mert ha kisebb csoda folytán sikerül eltalálnom az ideális termék-víz mennyiséget és küzdelmek árán leradírozni vele a testem, a hatása és az illata egész jó. De felhasználóbarátságból dupla nulla lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

korono

2017. június 29.

Hosszú idő után most fogyott el (végre). Egyik ok az, hogy kevés is elegendő belőle a másik ok, hogy nem vált kedvencé csak néha használtam, mert nagyon durva szinten olajos állagú a cukor szemcsék gyorsan elolvadnak, nehezen lehet szétkenni. Csak az ára miatt nem váltam meg tőle egy-két használat után....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Amadea

2017. április 14.

Még barátkozós fázisban vagyunk. Éppen akciós volt, éppen arra jártam, naná, hogy jött velem...
Bevallom, eddig csak megunt arcradírokat használtam a testemre, amelyek folyós állagúak, ergo könnyebben kezelhetőek voltak. Ez elég szilárd, nehezen eloszthatható állagú, a hátra eljuttatni igazi challenge. A cukorszemcséket kevesellem benne, de az illata isteni és olajos volta miatt jól hidratál, és nálam ez elég fontos. A tégely elég kicsi... nem tudom, meddig lesz elég, mert a wow-élményhez nagyobb mennyiség kell.
A hidratáló hatása és az illata miatt nem bánom, hogy kipróbáltam, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

msz0315

2017. február 25.

Eddig legtartalmasabb testvaj amit eddig használtam.Nagyon jó sűrű állagú,kevés is elég belőle.Nekem a száraz lábszáramat télen nagyon jól hidratálta.Az illata nagyon finom kellemes vanília.
Elsőre úgy tűnt hogy kevés van benne ennyiért.De amikor rájöttem hogy fele annyi is elég mint más márkából,akkor megnyugodtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

babyface

2017. január 5.

nekem sajnos kritikán aluli... ha nem lenne isteni vanilia illata menne rá az 1 csillag. az állaga hihetetlenül tömény, olajos, a cukorszemcsék alig érzékelhetők benne, bőrre kenve nagyon hamar elolvadnak, hasonló érzéseket kelt bennem mint a tbs holt tengeri bőrradírja. pozitívum, hogy utána kb elfelejtheted a testápoló használatot, mert nagyon táplálja a bőrt, mivel szinte olyan mintha egy olajos testvajba kevertek volna cukorszemcséket. drága, testradírhoz képest kis kiszerelés, hamar el fog fogyni az állagából kifolyólag, szóval tuti nem újravevős. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.