Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok

A szépségtől ragyogó hajért! A hozzáadott körömvirág ápoló tulajdonságának köszönhetően haja visszanyeri természetes fényét, lágyságát és újra megtelik élettel. Parabén-, szilikon- és mesterséges színezék mentes összetétel. 98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Növényi eredetű összetevők: bio körömvirág-kivonat, növényi lemosó alap.

flamingo-80

2019. április 18.

Ajándékba kaptam a vásárlásomhoz, nagyon kellemes meglepetést okozott. Valóban nagyon szép fényt ad a hajnak, nekem nem zsírosítja a fejbôröm, sôt, még több nappal hajmosás után is tudok mit kezdeni a frizurámmal, ami a vékony szálú hajamat tekintve nagy eredmény. Nagyon bejön többszöri használat után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

Zoi

2019. március 20.

A hajhullás elleni testvéréről akartam váltani amit amúgy nagyon szerettem, mert már túl rég használom, de ez nagyon nem jött be! Finom az illata, jó az állaga, fényes lett a hajam, de teljesen összeesett, a természetes hullámaim kilapultak és eszméletlenül irritálta a fejbőröm. Komolyan, mint egy bolhás kutya! Viszketett, kicsit ki is pattogzott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

jkm

2018. november 27.

Először az illata fogott meg, és nagyon tetszett az állaga is. Maradéktalanul elégedett vagyok vele, a balzsammal együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

dorottya96

2018. április 17.

Ajándékba választottam a legutóbbi képeslapos akciónál. Az illata tetszik, a hatása viszont semmi extra. El fogom használni, mert rontani nem ront semmin-de a korpásodás elleni társa klasszisokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

FReka

2018. április 15.

A balzsamjával együtt használom,nekem nagyon bevált. Annyira fényes és puha,jó illatú a hajam tőle,hogy nem győzöm simogatni. Kitolja a zsírosodást,sokkal szebb tartású a hajam ha ezzel mosom. Más samponokkal a második napon már nem kimondottam szeretem kiengedve a hajam,ezzel még akkor is vállalható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

ancsika678

2018. április 11.

Azt hiszem a különleges illatáért vettem meg, ami eltér a tipikus sampon illatoktól. Örülök, hogy kipróbáltam, de nem nagy megfejtés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Kence123

2018. március 24.

Nemrég kaptam ajándékba a balzsammal együtt.Ennek is és a balzsamnak is kellemes nem túl parfümös illata van illetve más samponokkal ellentétben nagyon jók az összetevői:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Titvog

2018. február 8.

Hónapokig használtam, így most, hogy elfogyott, egy eléggé hosszú tesztelés végeredményét olvashatjátok. :D
Eléggé átlagos samponról van szó ami a hatását illeti. Nekem nem szárította a fejbőrömet, sőt... inkább ki sem bírt a hajam 3 napnál többet, is azt is úgy, hogy duplán kellett mosnom vele. Nagyon tetszik, hogy nincsen benne szilikon, parabén, és más csúnyaság, de ettől függetlenül nem ez lett az igaz álomsamponom. A hajvégekre emellett a sampon mellett is szükséges balzsamot használni. Az illata isteni. Mindenesetre ezt normál fejbőrre javasolnám, ahol nincsen sem extra zsírosodás, sem extra káros hajszerkezet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

angeleyes8

2017. október 29.

Sajnos ez a sampon nem vált be, bár nagy reményeket fűztem hozzá, mert az eladó normál hajra, szárazabb fejbőrre ezt ajánlotta a boltban. Hááát..:( Nekem még tovább szárította a fejbőröm (ha ez lehetséges), a hajvégeim sem voltak túl boldogak, bár ezen a hajbalzsam segített. Pozitívként említeném, hogy nem zsírosodott tőle a hajam és szép fénye is lett. Akinek nincs fejbőr problémája, annak jó lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

hollieme

2017. szeptember 29.

seborrheám van, így keresem a tökéletes sampont a már jól bevált, de drága Bioderma mellé. nekem a fő szempont, hogy ne rontson a fejbőröm állapotán és lehetőleg mentes legyen a csúnya összetevőktől. itt azért van SLS és parfüm, de a sampon kárpótol ezért, akinek meg nem érzékeny a fejbőre, annak meg úgyis mindegy. a sampon balzsam nélkül is klassz, ha ezzel mosom a hajam, utána mindig nagyon fényes, selymes és dúsabb hatású lesz a hajkoronám, nagyon tetszik, amit a hajammal művel ilyen szempontból. viszont már 1-2 használat után is erősen korpásodik, viszket a fejbőröm tőle, így csak néha használom, mert úgy érzem, ha állandóan ezzel mosnék hajat, újra tönkretenném a fejbőrömet.
anyukám is ezzel mos hajat, ő is nagyon dicséri, sőt, a lakótársa volt, hogy lopkodta is a flakonját :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.