Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Freesia_Girl, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

A Comme une Evidence Homme a harmónia illata, mely illeszkedik viselőjéhez...
A citrus illatok élénksége, a fűszeres virágos szívillat lüktetése és a fás illatok előkelő eleganciája keverednek benne és termetenek tökéletes egyensúlyt. A különleges pillanatok harmonikus kiegészítője. Letisztulság és kiegyensúlyozottság... ezt jelenti a Comme une Evidence illata. Előnye: Jellegzetes, mégis friss illat megnyerő eleganciája.

Fejillatok: bergamott, mandarin, ciprus
Szívillatok: rózsás-virágos illatjegy, feketebors, szerecsendió, kardamom
Alap illatok: pacsuli, guajakfa (Bulnesia sarmienti változat), cédrus

Ár: 4000 Ft , Eladó: Kitti986
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Putnok, fizetés: Postával küldöm előre utalás után

Laci

2016. március 3.

Ma vettem egy ilyet, impulzusvásárlás volt, nem vágytam rá olyan eget rengetően. Nos, ez az illat nekem egy jó kis mix, két Cartier illatot juttat eszembe egyszerre: Declaration és Declaration d'Un Soir. Egyértelműen a rózsa dominál, mellette fűszeres jegyek és némi jóleső fanyarság. Bevallom igen kedvemre való, egy elegáns és kifinomult, szolid illat, mely pont annyira érezhető, amennyire kell, nem fogjuk megfojtani a társaságunkat vele. Tartóssága nem olyan erős, inkább diszkrét, bőrközeli. A Cartiereket nem győzi le nálam, az lehetetlen, túl régóta használom őket és imádom, de ez is meggyőzött azért. Erős 4-es.
Meg kell adnom az 5 csillagot, nagyon gyakran ezt használom, ez biztos nem lehet véletlen. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

csemi

2015. július 10.

A barátomnak vettem karácsonyra és nagyon szeretem ezt az illatot , ha megölel még magamon is sokáig érzem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

finoman fűszeres. de tartósságra nudli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

finoman fűszeres. de tartósságra nudli.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral, Isoeugenol, Eugenol